Crush 1 Kids (race 8,lane-4)
300M YOUTH Round 2 - 9:24 AM, 1st
Boatylicious (race 30,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 1st
OTF Willow Grove Black (race 35,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 1st
Crush 1 Kids (race 6,lane-4)
300M YOUTH Round 1 - 9:00 AM, 1st
Proud Mary I (race 20,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 1st
G Squad Kids (race 8,lane-6)
300M YOUTH Round 2 - 9:24 AM, 2nd
OTF Newtown Orange (race 21,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 1 - 12:00 PM, 1st
Boatylicious (race 17,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 2 - 11:12 AM, 1st
NMS Labs Nemesis (race 18,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 1st
OTF Willow Grove Black (race 23,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 2 - 12:24 PM, 1st
Intensive Paddlers (race 33,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Major - 2:36 PM, 1st
OTF Blue Bell / Gwynedd (race 35,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 2nd
NMS Labs Nemesis (race 30,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 2nd
Proud Mary I (race 33,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Major - 2:36 PM, 2nd
Intensive Paddlers (race 22,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 1st
A Love for Life 1 (race 29,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Minor - 1:48 PM, 1st
Delta Dragons (race 3,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 2 - 8:24 AM, 1st
OTF Langhorne Black (race 35,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 3rd
OTF Willow Grove Black (race 9,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 2 - 9:36 AM, 1st
G Squad Kids (race 6,lane-6)
300M YOUTH Round 1 - 9:00 AM, 2nd
Triumph (race 27,lane-3)
300M COMMUNITY-WOMEN Final - 1:24 PM, 1st
CTF Dragons (race 4,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 1st
Y Knots! (race 17,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 2 - 11:12 AM, 2nd
Crush 2 Kids (race 8,lane-5)
300M YOUTH Round 2 - 9:24 AM, 3rd
NMS Labs Nemesis (race 4,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 2nd
Lab Blood Dragons (race 10,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 1st
Delta Dragons (race 30,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 3rd
Boatylicious (race 3,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 2 - 8:24 AM, 2nd
Delta Dragons (race 18,lane-6)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 2nd
OTF Paoli (race 35,lane-6)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 4th
OTF Newtown Orange (race 35,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 5th
Lab Blood Dragons (race 22,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 2nd
A Love for Life 1 (race 16,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 1 - 11:00 AM, 1st
OTF Newtown Orange (race 7,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 1 - 9:12 AM, 1st
OTF Blue Bell / Gwynedd (race 9,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 2 - 9:36 AM, 2nd
CTF Dragons (race 18,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 3rd
OTF Paoli (race 23,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 2 - 12:24 PM, 2nd
Triumph (race 1,lane-5)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 1 - 8:00 AM, 1st
OTF Willow Grove Orange (race 7,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 1 - 9:12 AM, 2nd
Surgical Dragons (race 29,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Minor - 1:48 PM, 2nd
JNJ Dragon Blazing Paddles (race 16,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 1 - 11:00 AM, 2nd
Intensive Paddlers (race 5,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 1 - 8:48 AM, 1st
JNJ Dragon Blazing Paddles (race 30,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 4th
Dragon Hearts (race 32,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 1st
Y Knots! (race 30,lane-6)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 5th
Crush 2 Kids (race 6,lane-5)
300M YOUTH Round 1 - 9:00 AM, 3rd
OTF Langhorne Orange (race 21,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 1 - 12:00 PM, 2nd
Dragon Slayers (race 22,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 3rd
Lab Blood Dragons (race 33,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Major - 2:36 PM, 3rd
A Love for Life 2 (race 28,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED "B" Final - 1:36 PM, 1st
OTF Doylestown (race 21,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 1 - 12:00 PM, 3rd
Rad Paddlers (race 11,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 1st
Lightning (race 16,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 1 - 11:00 AM, 3rd
OTF Doylestown (race 35,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS "A" Final - 3:00 PM, 6th
Oar We There Yet (race 4,lane-6)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 3rd
JNJ Dragon Blazing Paddles (race 4,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 4th
Y Knots! (race 2,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 1 - 8:12 AM, 1st
The Boat That Floats (race 32,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 2nd
OTF Blue Bell / Gwynedd (race 21,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 1 - 12:00 PM, 4th
Fierce (race 1,lane-3)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 1 - 8:00 AM, 2nd
Rad Paddlers (race 20,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 2nd
Dragon Slayers (race 33,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Major - 2:36 PM, 4th
Fierce (race 27,lane-4)
300M COMMUNITY-WOMEN Final - 1:24 PM, 2nd
Oar We There Yet (race 17,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 2 - 11:12 AM, 3rd
Inspire (race 1,lane-4)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 1 - 8:00 AM, 3rd
The Boat That Floats (race 20,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 3rd
OTF Langhorne Black (race 7,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 1 - 9:12 AM, 3rd
CTF Dragons (race 30,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Major - 2:00 PM, 6th
OTF Langhorne Black (race 23,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 2 - 12:24 PM, 3rd
Dragon Hearts (race 5,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 1 - 8:48 AM, 2nd
Danny Boy (race 18,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 4th
Proud Mary I (race 10,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 2nd
Dragon Hearts (race 19,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 1 - 11:36 AM, 1st
Nameste (race 31,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 1st
OTF Doylestown (race 7,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 1 - 9:12 AM, 4th
Lightning (race 29,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Minor - 1:48 PM, 3rd
Sleeping Dragons (race 20,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 4th
Dragon Slayers (race 11,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 2nd
Sleeping Dragons (race 32,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 3rd
OTF Princeton (race 23,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 2 - 12:24 PM, 4th
Poseidon's Wrath (race 3,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 2 - 8:24 AM, 3rd
A Love for Life 1 (race 2,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 1 - 8:12 AM, 2nd
Radiators (race 19,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 1 - 11:36 AM, 2nd
Firebolts (race 27,lane-5)
300M COMMUNITY-WOMEN Final - 1:24 PM, 3rd
Totally Stroked (race 19,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 1 - 11:36 AM, 3rd
Proud Mary II (race 31,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 2nd
Triumph (race 15,lane-1)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 2 - 10:48 AM, 1st
BCHG Hunger Dragons (race 28,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED "B" Final - 1:36 PM, 2nd
Danny Boy (race 29,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Minor - 1:48 PM, 4th
Inspire (race 15,lane-3)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 2 - 10:48 AM, 2nd
Surgical Dragons (race 16,lane-3)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 1 - 11:00 AM, 4th
OTF W. Windsor / Morrestown (race 9,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 2 - 9:36 AM, 3rd
A Love for Life 2 (race 4,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 5th
Radiators (race 11,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 3rd
Poseidon's Wrath (race 28,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED "B" Final - 1:36 PM, 3rd
Team Kneedy Hipsters (race 11,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 4th
North Highland (race 8,lane-1)
300M HBA Round 2 - 9:24 AM, 1st
Nameste (race 11,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 5th
Radiators (race 32,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 4th
Team Kneedy Hipsters (race 32,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 5th
Totally Stroked (race 10,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 3rd
OTF Princeton (race 9,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 2 - 9:36 AM, 4th
Danny Boy (race 2,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 1 - 8:12 AM, 3rd
Belle Of St Mary (race 10,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 4th
Oar We There Yet (race 29,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED "A" Minor - 1:48 PM, 5th
Totally Stroked (race 32,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Minor - 2:24 PM, 6th
HBA Perseverance (race 8,lane-2)
300M HBA Round 2 - 9:24 AM, 2nd
Surgical Dragons (race 4,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 3 - 8:36 AM, 6th
Fierce (race 15,lane-2)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 2 - 10:48 AM, 3rd
Sleeping Dragons (race 10,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 5th
The Boat That Floats (race 5,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 1 - 8:48 AM, 3rd
Inspire (race 27,lane-2)
300M COMMUNITY-WOMEN Final - 1:24 PM, 4th
A Love for Life 2 (race 18,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 5th
Lightning (race 3,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 2 - 8:24 AM, 4th
Firebolts (race 15,lane-4)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 2 - 10:48 AM, 4th
Dragon Our Kids Around (race 15,lane-5)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 2 - 10:48 AM, 5th
Rad Paddlers (race 33,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "A" Major - 2:36 PM, 5th
BCHG Hunger Dragons (race 3,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 2 - 8:24 AM, 5th
Magic Dragon (race 31,lane-6)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 3rd
Team Kneedy Hipsters (race 22,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 4th
Proud Mary II (race 10,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 2 - 9:48 AM, 6th
The Tele-monsters (race 22,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 5th
Poseidon's Wrath (race 16,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 1 - 11:00 AM, 5th
BCHG Hunger Dragons (race 17,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 2 - 11:12 AM, 4th
Dragon Our Kids Around (race 1,lane-1)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 1 - 8:00 AM, 4th
OTF Willow Grove Orange (race 23,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 2 - 12:24 PM, 5th
Belle Of St Mary (race 31,lane-3)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 4th
Dragon Our Kids Around (race 27,lane-1)
300M COMMUNITY-WOMEN Final - 1:24 PM, 5th
Nameste (race 19,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 1 - 11:36 AM, 4th
OTF Langhorne Orange (race 9,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 2 - 9:36 AM, 5th
Belle Of St Mary (race 22,lane-5)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 3 - 12:12 PM, 6th
Magic Dragon (race 20,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 5th
Dragon Babes (race 31,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 5th
OTF Paoli (race 7,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 1 1 - 9:12 AM, 5th
HBA Perseverance (race 6,lane-2)
300M HBA Round 1 - 9:00 AM, 1st
Dragon Babes (race 20,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 2 - 11:48 AM, 6th
The Tele-monsters (race 31,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE "B" Final - 2:12 PM, 6th
Firebolts (race 1,lane-2)
300M COMMUNITY-WOMEN Round 1 - 8:00 AM, 5th
Dragon Babes (race 11,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 3 - 10:00 AM, 6th
Precision Homes (race 17,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 2 - 11:12 AM, 5th
Proud Mary II (race 19,lane-1)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 2 1 - 11:36 AM, 5th
Magic Dragon (race 5,lane-2)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 1 - 8:48 AM, 4th
BC Dragoneers (race 28,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED "B" Final - 1:36 PM, 4th
Precision Homes (race 2,lane-5)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 1 - 8:12 AM, 4th
North Highland (race 6,lane-1)
300M HBA Round 1 - 9:00 AM, 2nd
The Tele-monsters (race 5,lane-4)
300M COMMUNITY-ST.MARY'S HEALTHCARE Round 1 1 - 8:48 AM, 5th
BC Dragoneers (race 2,lane-4)
300M COMMUNITY-MIXED Round 1 1 - 8:12 AM, 5th
BC Dragoneers (race 18,lane-2)
300M COMMUNITY-MIXED Round 2 3 - 11:24 AM, 6th
DC Dragons Performance (race 14,lane-4)
500M SPORTS-MIXED Round 1 2 - 10:36 AM, 1st
DC Dragons Performance (race 25,lane-5)
500M SPORTS-MIXED Round 2 1 - 12:48 PM, 1st
Dead Presidents (race 38,lane-3)
500M SPORTS-MIXED "A" Major - 3:36 PM, 1st
DC Dragons Performance (race 38,lane-4)
500M SPORTS-MIXED "A" Major - 3:36 PM, 2nd
Dead Presidents (race 25,lane-4)
500M SPORTS-MIXED Round 2 1 - 12:48 PM, 2nd
PennDBC-Mixed (race 26,lane-4)
500M SPORTS-MIXED Round 2 2 - 1:00 PM, 1st
PennDBC-Mixed (race 38,lane-5)
500M SPORTS-MIXED "A" Major - 3:36 PM, 3rd
Dead Presidents (race 13,lane-3)
500M SPORTS-MIXED Round 1 1 - 10:24 AM, 1st
PennDBC-Mixed (race 14,lane-3)
500M SPORTS-MIXED Round 1 2 - 10:36 AM, 2nd
PDBA Yutes (race 37,lane-3)
500M SPORTS-MIXED "A" Minor - 3:24 PM, 1st
NY Wall Street Dragons (race 26,lane-3)
500M SPORTS-MIXED Round 2 2 - 1:00 PM, 2nd
NY Wall Street Dragons (race 13,lane-4)
500M SPORTS-MIXED Round 1 1 - 10:24 AM, 2nd
PDBA Yutes (race 26,lane-5)
500M SPORTS-MIXED Round 2 2 - 1:00 PM, 3rd
BDBC Burning Water (race 37,lane-5)
500M SPORTS-MIXED "A" Minor - 3:24 PM, 2nd
BDBC Paddling Fire (race 13,lane-5)
500M SPORTS-MIXED Round 1 1 - 10:24 AM, 3rd
Pittsburgh Paddlefish (race 37,lane-4)
500M SPORTS-MIXED "A" Minor - 3:24 PM, 3rd
Schuylkill Dragons Grandmaster (race 24,lane-5)
500M SPORTS-WOMEN Round 2 - 12:36 PM, 1st
Schuylkill Dragons Gold (race 12,lane-4)
500M SPORTS-WOMEN Round 1 - 10:12 AM, 1st
Pittsburgh Paddlefish (race 25,lane-3)
500M SPORTS-MIXED Round 2 1 - 12:48 PM, 3rd
Schuylkill Dragons Grandmaster (race 36,lane-4)
500M SPORTS-WOMEN Final - 3:12 PM, 1st
PennDBC-Women (race 36,lane-3)
500M SPORTS-WOMEN Final - 3:12 PM, 2nd
NY Wall Street Dragons (race 38,lane-2)
500M SPORTS-MIXED "A" Major - 3:36 PM, 4th
PennDBC-Women (race 12,lane-3)
500M SPORTS-WOMEN Round 1 - 10:12 AM, 2nd
PennDBC-Women (race 24,lane-4)
500M SPORTS-WOMEN Round 2 - 12:36 PM, 2nd
BDBC Burning Water (race 25,lane-2)
500M SPORTS-MIXED Round 2 1 - 12:48 PM, 4th
Pittsburgh Paddlefish (race 14,lane-5)
500M SPORTS-MIXED Round 1 2 - 10:36 AM, 3rd
PDBA Yutes (race 13,lane-2)
500M SPORTS-MIXED Round 1 1 - 10:24 AM, 4th
BDBC Burning Water (race 14,lane-2)
500M SPORTS-MIXED Round 1 2 - 10:36 AM, 4th
BDBC Paddling Fire (race 37,lane-2)
500M SPORTS-MIXED "A" Minor - 3:24 PM, 4th
BDBC Paddling Fire (race 26,lane-2)
500M SPORTS-MIXED Round 2 2 - 1:00 PM, 4th
Schuylkill Dragons Gold (race 24,lane-1)
500M SPORTS-WOMEN Round 2 - 12:36 PM, 3rd
Schuylkill Dragons Gold (race 36,lane-2)
500M SPORTS-WOMEN Final - 3:12 PM, 3rd
Philly Flying Phoenix Orange (race 36,lane-5)
500M SPORTS-WOMEN Final - 3:12 PM, 4th
Schuylkill Dragons Grandmaster (race 12,lane-2)
500M SPORTS-WOMEN Round 1 - 10:12 AM, 3rd
River Sisters (race 24,lane-3)
500M SPORTS-WOMEN Round 2 - 12:36 PM, 4th
River Sisters (race 12,lane-5)
500M SPORTS-WOMEN Round 1 - 10:12 AM, 4th
Philly Flying Phoenix Orange (race 12,lane-1)
500M SPORTS-WOMEN Round 1 - 10:12 AM, 5th
Philly Flying Phoenix Orange (race 24,lane-2)
500M SPORTS-WOMEN Round 2 - 12:36 PM, 5th
River Sisters (race 36,lane-1)
500M SPORTS-WOMEN Final - 3:12 PM, 5th
HBA Endurance (race 6,lane-3)
300M HBA Round 1 - 9:00 AM,
HBA Endurance (race 8,lane-3)
300M HBA Round 2 - 9:24 AM,
OTF W. Windsor / Morrestown (race 21,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS Round 2 1 - 12:00 PM,
Precision Homes (race 28,lane-1)
300M COMMUNITY-MIXED "B" Final - 1:36 PM,
OTF Langhorne Orange (race 34,lane-1)
300M ORANGE THEORY FITNESS "B" Final - 2:48 PM,
OTF Princeton (race 34,lane-2)
300M ORANGE THEORY FITNESS "B" Final - 2:48 PM,
OTF Willow Grove Orange (race 34,lane-3)
300M ORANGE THEORY FITNESS "B" Final - 2:48 PM,
OTF W. Windsor / Morrestown (race 34,lane-5)
300M ORANGE THEORY FITNESS "B" Final - 2:48 PM,
OTF Paoli (race 34,lane-4)
300M ORANGE THEORY FITNESS "B" Final - 2:48 PM,