Display:
Sort by:
59 events. refresh for latest info.

    8 AM 9 AM 10 AM 11 AM 12 PM 1 PM 2 PM 3 PM 4 PM 5 PM
  1. 8:00 AM - 500M OPEN Heat 1

    Race 1

    lane-1: PORK CHOP

    lane-2: Khmer Naga

    lane-3: Philly Chinatown

    lane-4: Relentless Open

    lane-5: US Army Strong

  2. 8:10 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 1

    Race 2

    lane-1: NYPD Women

    lane-2: River Goddesses - Soul

    lane-3: Witches of East Greenwich IV

    lane-4: Dragon Ladies

    lane-5: Witches of East Greenwich VI

  3. 8:20 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 2

    Race 3

    lane-1: Witches of East Greenwich X

    lane-2: Relentless Women

    lane-3: Witches of East Greenwich VIII

    lane-4: River Sirens

  4. 8:30 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 3

    Race 4

    lane-1: Witches of East Greenwich I

    lane-2: River Sisters

    lane-3: HopeAfloat

    lane-4: Ithaca Gorges Women

    lane-5: Witches of East Greenwich II

  5. 8:40 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 4

    Race 5

    lane-1: Relentless Orange

    lane-2: Belle Bateau

    lane-3: Schuylkill Dragons Purple

    lane-4: Witches of East Greenwich V

    lane-5: Witches of East Greenwich VII

  6. 8:50 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 5

    Race 6

    lane-1: Jersey Girls

    lane-2: Schuylkill Dragons Grandmaster

    lane-3: Witches of East Greenwich IX

    lane-4: Victorious Secret

  7. 9:00 AM - 500M MIXED Qualifier 1

    Race 7

    lane-1: Relentless Rock the Boat

    lane-2: Healthy Dragons 1

    lane-3: PDBA/DBC Yutes

    lane-4: Healthy Dragons 2

    lane-5: DCH Youth 1

  8. 9:10 AM - 500M MIXED Qualifier 2

    Race 8

    lane-1: DMac and the Firebreathers

    lane-2: TUH Cherry Bombs

    lane-3: MSK Dragons

    lane-4: Draggin' Butt

    lane-5: AQUA DRAGONS

  9. 9:20 AM - 500M MIXED Qualifier 3

    Race 9

    lane-1: Narberth Ambulance

    lane-2: Temple EM

    lane-3: Stroke It

    lane-4: NF Family Assoc.

  10. 9:30 AM - 500M MIXED Qualifier 4

    Race 10

    lane-1: 440 Let it Run 2017

    lane-2: SJU Hawks

    lane-3: West Water Warriors

    lane-4: Dangerous Critters

    lane-5: Paddletects

  11. 9:40 AM - 500M MIXED Qualifier 5

    Race 11

    lane-1: Comcast APA Dragons

    lane-2: Comcast Diversity Dragons II

    lane-3: Comcast VETNET Freedom

    lane-4: Comcast Diversity Dragons I

    lane-5: Comcast VETNET HQ

  12. 9:50 AM - 500M MIXED Qualifier 6

    Race 12

    lane-1: Plumbers Union 690

    lane-2: Mokan's Mighty Veterans

    lane-3: Fairmount Pk Commodores

    lane-4: JustHepB

    lane-5: BDBC - Paddling Fire

  13. 10:00 AM - 500M MIXED Qualifier 7

    Race 13

    lane-1: NYPD Mixed

    lane-2: Phila Police Boat Team

    lane-3: BDBC Burning Water

    lane-4: DCH Racing 1

    lane-5: Filthy Oars

  14. 10:10 AM - 500M MIXED Qualifier 8

    Race 14

    lane-1: BofA: No Prob-llama

    lane-2: DC Dragons Performance

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: DB Crew Dynamic Paddlers

    lane-5: Blazing Dragons - Fire

  15. 10:20 AM - 500M MIXED Qualifier 9

    Race 15

    lane-1: Catch22

    lane-2: DCH Hybrid

    lane-3: Motley Krewe, Too!

    lane-4: Philly Phorce 2

    lane-5: RoFoMoFo's

  16. 10:30 AM - 500M MIXED Qualifier 10

    Race 16

    lane-1: Wells Fargo

    lane-2: NSM Dragons

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Pimps & Oars

  17. 10:40 AM - 500M MIXED Qualifier 11

    Race 17

    lane-1: Nielsen Kellerman

    lane-2: UrbanPromise

    lane-3: Chan Clamp Crusaders

    lane-4: Relentless Mixed

    lane-5: NY Wall Street Dragons

  18. 10:50 AM - 500M MIXED Qualifier 12

    Race 18

    lane-1: River Runners

    lane-2: Motley Krewe

    lane-3: Turning Points for Children

    lane-4: Parx Casino

  19. 11:00 AM - 500M MIXED Qualifier 13

    Race 19

    lane-1: Sugarhouse Sugar Dragons

    lane-2: Philly Millwrights

    lane-3: PennDBC

    lane-4: Dead Presidents Mixed

  20. 11:10 AM - 500M OPEN Heat 2

    Race 20

    lane-1: Relentless Open

    lane-2: PORK CHOP

    lane-3: Khmer Naga

    lane-4: US Army Strong

    lane-5: Philly Chinatown

  21. 11:20 AM - 500M WOMEN'S "C" Semi 1

    Race 21

    lane-1: Witches of East Greenwich IV

    lane-2: Witches of East Greenwich V

    lane-3: Witches of East Greenwich II

  22. 11:30 AM - 500M WOMEN'S "C" Semi 2

    Race 22

    lane-1: Witches of East Greenwich VIII

    lane-2: Witches of East Greenwich VI

    lane-3: Witches of East Greenwich VII

    lane-4: Witches of East Greenwich X

  23. 11:40 AM - 500M WOMEN'S "B" Semi 1

    Race 23

    lane-1: Dragon Ladies

    lane-2: Witches of East Greenwich I

    lane-3: HopeAfloat

    lane-4: Victorious Secret

  24. 11:50 AM - 500M WOMEN'S "B" Semi 2

    Race 24

    lane-1: River Goddesses - Soul

    lane-2: River Sirens

    lane-3: River Sisters

    lane-4: Witches of East Greenwich IX

  25. 12:00 PM - 500M WOMEN'S "A" Semi 1

    Race 25

    lane-1: Relentless Orange

    lane-2: Schuylkill Dragons Grandmaster

    lane-3: Relentless Women

    lane-4: Ithaca Gorges Women

  26. 12:10 PM - 500M WOMEN'S "A" Semi 2

    Race 26

    lane-1: Belle Bateau

    lane-2: NYPD Women

    lane-3: Schuylkill Dragons Purple

    lane-4: Jersey Girls

  27. 12:20 PM - 500M MIXED "F" Semi 1

    Race 27

    lane-1: NF Family Assoc.

    lane-2: West Water Warriors

    lane-3: Healthy Dragons 2

    lane-4: Healthy Dragons 1

  28. 12:30 PM - 500M "F" Semi

    Race 28

    lane-1:

    lane-2: Mokan's Mighty Veterans

    lane-3: Filthy Oars

    lane-4: Parx Casino

  29. 12:40 PM - 500M MIXED "F" Semi 3

    Race 29

    lane-1: JustHepB

    lane-2: SJU Hawks

    lane-3: Draggin' Butt

  30. 12:50 PM - 500M MIXED "E" Semi 1

    Race 30

    lane-1: Comcast Diversity Dragons II

    lane-2: BofA: No Prob-llama

    lane-3: Dangerous Critters

    lane-4: Turning Points for Children

    lane-5: Philly Phorce 2

  31. 1:00 PM - 500M MIXED "E" Semi 2

    Race 31

    lane-1: Philly Millwrights

    lane-2: Comcast Diversity Dragons I

    lane-3: Pimps & Oars

    lane-4: 440 Let it Run 2017

    lane-5: AQUA DRAGONS

  32. 1:10 PM - 500M MIXED "D" Semi 1

    Race 32

    lane-1: RoFoMoFo's

    lane-2: TUH Cherry Bombs

    lane-3: Paddletects

    lane-4: Comcast VETNET Freedom

    lane-5: DMac and the Firebreathers

  33. 1:20 PM - 500M MIXED "D" Semi 2

    Race 33

    lane-1: Comcast VETNET HQ

    lane-2: Comcast APA Dragons

    lane-3: UrbanPromise

    lane-4: NSM Dragons

    lane-5: Motley Krewe, Too!

  34. 1:30 PM - 500M MIXED "C" Semi 1

    Race 34

    lane-1: DB Crew Dynamic Paddlers

    lane-2: Sugarhouse Sugar Dragons

    lane-3: MSK Dragons

    lane-4: Temple EM

    lane-5: Nielsen Kellerman

  35. 1:40 PM - 500M MIXED "C" Semi 2

    Race 35

    lane-1: DCH Youth 1

    lane-2: Wells Fargo

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Narberth Ambulance

    lane-5: Stroke It

  36. 1:50 PM - 500M MIXED "B" Semi 1

    Race 36

    lane-1: Fairmount Pk Commodores

    lane-2: Blazing Dragons - Fire

    lane-3: NY Wall Street Dragons

    lane-4: River Runners

    lane-5: Motley Krewe

  37. 2:00 PM - 500M MIXED "B" Semi 2

    Race 37

    lane-1: Relentless Rock the Boat

    lane-2: PDBA/DBC Yutes

    lane-3: DCH Hybrid

    lane-4: NYPD Mixed

    lane-5: BDBC - Paddling Fire

  38. 2:10 PM - 500M MIXED "A" Semi 1

    Race 38

    lane-1: Relentless Mixed

    lane-2: DC Dragons Performance

    lane-3: Catch22

    lane-4: Phila Police Boat Team

    lane-5: Ithaca Gorges

  39. 2:20 PM - 500M MIXED "A" Semi 2

    Race 39

    lane-1: Chan Clamp Crusaders

    lane-2: PennDBC

    lane-3: Dead Presidents Mixed

    lane-4: DCH Racing 1

    lane-5: BDBC Burning Water

  40. 2:30 PM - 500M OPEN Heat 3

    Race 40

    lane-1: Khmer Naga

    lane-2: Philly Chinatown

    lane-3: PORK CHOP

    lane-4: US Army Strong

    lane-5: Relentless Open

  41. 2:40 PM - 500M WOMEN'S "C" Minor

    Race 41

    lane-1: Witches of East Greenwich X

    lane-2: Witches of East Greenwich IV

    lane-3: Witches of East Greenwich VIII

  42. 2:50 PM - 500M WOMEN'S "C" Major

    Race 42

    lane-1: Witches of East Greenwich II

    lane-2: Witches of East Greenwich VII

    lane-3: Witches of East Greenwich V

    lane-4: Witches of East Greenwich VI

  43. 3:00 PM - 500M WOMEN'S "B" Minor

    Race 43

    lane-1: Victorious Secret

    lane-2: River Sisters

    lane-3: HopeAfloat

    lane-4: Witches of East Greenwich IX

  44. 3:10 PM - 500M WOMEN'S "B" Major

    Race 44

    lane-1: Witches of East Greenwich I

    lane-2: River Goddesses - Soul

    lane-3: Dragon Ladies

    lane-4: River Sirens

  45. 3:20 PM - 500M WOMEN'S "A" Minor

    Race 45

    lane-1: Relentless Orange

    lane-2: Belle Bateau

    lane-3: Ithaca Gorges Women

    lane-4: Jersey Girls

  46. 3:30 PM - 500M WOMEN'S "A" Major

    Race 46

    lane-1: Relentless Women

    lane-2: Schuylkill Dragons Purple

    lane-3: Schuylkill Dragons Grandmaster

    lane-4: NYPD Women

  47. 3:40 PM - 500M MIXED "F" Tail

    Race 47

    lane-1: Parx Casino

    lane-2: NF Family Assoc.

  48. 3:50 PM - 500M MIXED "F" Minor

    Race 48

    lane-1: SJU Hawks

    lane-2: JustHepB

    lane-3: Healthy Dragons 1

    lane-4: West Water Warriors

  49. 4:00 PM - 500M MIXED "F" Major

    Race 49

    lane-1: Mokan's Mighty Veterans

    lane-2: Filthy Oars

    lane-3: Draggin' Butt

    lane-4: Healthy Dragons 2

  50. 4:10 PM - 500M MIXED "E" Minor

    Race 50

    lane-1: Philly Phorce 2

    lane-2: Comcast Diversity Dragons I

    lane-3: Turning Points for Children

    lane-4: Comcast Diversity Dragons II

    lane-5: 440 Let it Run 2017

  51. 4:20 PM - 500M MIXED "E" Major

    Race 51

    lane-1: Pimps & Oars

    lane-2: BofA: No Prob-llama

    lane-3: Philly Millwrights

    lane-4: Dangerous Critters

    lane-5: AQUA DRAGONS

  52. 4:30 PM - 500M MIXED "D" Minor

    Race 52

    lane-1: Comcast VETNET Freedom

    lane-2: NSM Dragons

    lane-3: Motley Krewe, Too!

    lane-4: DMac and the Firebreathers

    lane-5: Comcast APA Dragons

  53. 4:40 PM - 500M MIXED "D" Major

    Race 53

    lane-1: Comcast VETNET HQ

    lane-2: RoFoMoFo's

    lane-3: UrbanPromise

    lane-4: Paddletects

    lane-5: TUH Cherry Bombs

  54. 4:50 PM - 500M MIXED "C" Minor

    Race 54

    lane-1: Narberth Ambulance

    lane-2: Sugarhouse Sugar Dragons

    lane-3: Wells Fargo

    lane-4: Nielsen Kellerman

    lane-5: Stroke It

  55. 5:00 PM - 500M MIXED "C" Major

    Race 55

    lane-1: Pottstown Dragon Warriors

    lane-2: DB Crew Dynamic Paddlers

    lane-3: DCH Youth 1

    lane-4: Temple EM

    lane-5: MSK Dragons

  56. 5:10 PM - 500M MIXED "B" Minor

    Race 56

    lane-1: River Runners

    lane-2: BDBC - Paddling Fire

    lane-3: Relentless Rock the Boat

    lane-4: NYPD Mixed

    lane-5: Motley Krewe

  57. 5:20 PM - 500M MIXED "B" Major

    Race 57

    lane-1: DCH Hybrid

    lane-2: Blazing Dragons - Fire

    lane-3: PDBA/DBC Yutes

    lane-4: NY Wall Street Dragons

    lane-5: Fairmount Pk Commodores

  58. 5:30 PM - 500M MIXED "A" Minor

    Race 58

    lane-1: Phila Police Boat Team

    lane-2: DCH Racing 1

    lane-3: Relentless Mixed

    lane-4: Ithaca Gorges

    lane-5: BDBC Burning Water

  59. 5:40 PM - 500M MIXED "A" Major

    Race 59

    lane-1: Chan Clamp Crusaders

    lane-2: DC Dragons Performance

    lane-3: Dead Presidents Mixed

    lane-4: Catch22

    lane-5: PennDBC

89 Teams
contact
Login