Display:
Sort by:
260 times. refresh for latest info.

  1. 1:59.41

    Khmer Naga (race 40,lane-1)

    500M OPEN Heat 3 - 2:30 PM, 1st

  2. 2:00.12

    Dead Presidents Mixed (race 59,lane-3)

    500M MIXED "A" Major - 5:40 PM, 1st

  3. 2:00.44

    Dead Presidents Mixed (race 39,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:20 PM, 1st

  4. 2:00.59

    DC Dragons Performance (race 59,lane-2)

    500M MIXED "A" Major - 5:40 PM, 2nd

  5. 2:00.61

    Khmer Naga (race 1,lane-2)

    500M OPEN Heat 1 - 8:00 AM, 1st

  6. 2:00.94

    DC Dragons Performance (race 38,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:10 PM, 1st

  7. 2:00.98

    Dead Presidents Mixed (race 19,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 13 - 11:00 AM, 1st

  8. 2:01.02

    Catch22 (race 15,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:20 AM, 1st

  9. 2:01.16

    DC Dragons Performance (race 14,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:10 AM, 1st

  10. 2:02.19

    Catch22 (race 59,lane-4)

    500M MIXED "A" Major - 5:40 PM, 3rd

  11. 2:02.20

    Catch22 (race 38,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:10 PM, 2nd

  12. 2:02.73

    DCH Racing 1 (race 58,lane-2)

    500M MIXED "A" Minor - 5:30 PM, 1st

  13. 2:02.76

    Khmer Naga (race 20,lane-3)

    500M OPEN Heat 2 - 11:10 AM, 1st

  14. 2:03.24

    Chan Clamp Crusaders (race 39,lane-1)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:20 PM, 2nd

  15. 2:03.38

    Philly Chinatown (race 40,lane-2)

    500M OPEN Heat 3 - 2:30 PM, 2nd

  16. 2:03.82

    Phila Police Boat Team (race 58,lane-1)

    500M MIXED "A" Minor - 5:30 PM, 2nd

  17. 2:03.93

    Chan Clamp Crusaders (race 59,lane-1)

    500M MIXED "A" Major - 5:40 PM, 4th

  18. 2:04.08

    PennDBC (race 39,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:20 PM, 3rd

  19. 2:04.19

    Philly Chinatown (race 1,lane-3)

    500M OPEN Heat 1 - 8:00 AM, 2nd

  20. 2:04.22

    PennDBC (race 19,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 13 - 11:00 AM, 2nd

  21. 2:04.74

    Relentless Mixed (race 38,lane-1)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:10 PM, 3rd

  22. 2:04.92

    DCH Racing 1 (race 13,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:00 AM, 1st

  23. 2:07.13

    Blazing Dragons - Fire (race 57,lane-2)

    500M MIXED "B" Major - 5:20 PM, 1st

  24. 2:07.36

    Relentless Open (race 20,lane-1)

    500M OPEN Heat 2 - 11:10 AM, 2nd

  25. 2:07.91

    DCH Racing 1 (race 39,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:20 PM, 4th

  26. 2:08.02

    Phila Police Boat Team (race 13,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:00 AM, 2nd

  27. 2:08.44

    Relentless Mixed (race 17,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 11 - 10:40 AM, 1st

  28. 2:08.61

    Chan Clamp Crusaders (race 17,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 11 - 10:40 AM, 2nd

  29. 2:08.96

    BDBC Burning Water (race 13,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:00 AM, 3rd

  30. 2:08.99

    PennDBC (race 59,lane-5)

    500M MIXED "A" Major - 5:40 PM, 5th

  31. 2:09.06

    Ithaca Gorges (race 14,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:10 AM, 2nd

  32. 2:09.26

    Relentless Mixed (race 58,lane-3)

    500M MIXED "A" Minor - 5:30 PM, 3rd

  33. 2:09.63

    DCH Hybrid (race 15,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:20 AM, 2nd

  34. 2:09.84

    Blazing Dragons - Fire (race 36,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:50 PM, 1st

  35. 2:09.86

    Philly Chinatown (race 20,lane-5)

    500M OPEN Heat 2 - 11:10 AM, 3rd

  36. 2:10.10

    DCH Hybrid (race 57,lane-1)

    500M MIXED "B" Major - 5:20 PM, 2nd

  37. 2:10.11

    NY Wall Street Dragons (race 17,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 11 - 10:40 AM, 3rd

  38. 2:10.13

    Relentless Open (race 1,lane-4)

    500M OPEN Heat 1 - 8:00 AM, 3rd

  39. 2:10.23

    Blazing Dragons - Fire (race 14,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:10 AM, 3rd

  40. 2:10.46

    Schuylkill Dragons Purple (race 5,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:40 AM, 1st

  41. 2:10.66

    PDBA/DBC Yutes (race 37,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 2:00 PM, 1st

  42. 2:10.87

    NY Wall Street Dragons (race 36,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:50 PM, 2nd

  43. 2:11.33

    PDBA/DBC Yutes (race 57,lane-3)

    500M MIXED "B" Major - 5:20 PM, 3rd

  44. 2:11.36

    NY Wall Street Dragons (race 57,lane-4)

    500M MIXED "B" Major - 5:20 PM, 4th

  45. 2:11.66

    PDBA/DBC Yutes (race 7,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:00 AM, 1st

  46. 2:11.92

    NYPD Mixed (race 13,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:00 AM, 4th

  47. 2:12.07

    DCH Hybrid (race 37,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 2:00 PM, 2nd

  48. 2:12.11

    Ithaca Gorges (race 38,lane-5)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:10 PM, 4th

  49. 2:12.41

    Phila Police Boat Team (race 38,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:10 PM, 5th

  50. 2:12.53

    Ithaca Gorges (race 58,lane-4)

    500M MIXED "A" Minor - 5:30 PM, 4th

  51. 2:12.63

    Schuylkill Dragons Purple (race 46,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 1st

  52. 2:13.08

    River Runners (race 18,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 12 - 10:50 AM, 1st

  53. 2:13.76

    Fairmount Pk Commodores (race 12,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 6 - 9:50 AM, 1st

  54. 2:14.10

    BDBC - Paddling Fire (race 56,lane-2)

    500M MIXED "B" Minor - 5:10 PM, 1st

  55. 2:14.14

    Schuylkill Dragons Purple (race 26,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:10 PM, 1st

  56. 2:14.26

    River Runners (race 56,lane-1)

    500M MIXED "B" Minor - 5:10 PM, 2nd

  57. 2:15.38

    Fairmount Pk Commodores (race 36,lane-1)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:50 PM, 3rd

  58. 2:15.80

    Pottstown Dragon Warriors (race 55,lane-1)

    500M MIXED "C" Major - 5:00 PM, 1st

  59. 2:16.17

    Relentless Rock the Boat (race 37,lane-1)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 2:00 PM, 3rd

  60. 2:16.77

    BDBC Burning Water (race 58,lane-5)

    500M MIXED "A" Minor - 5:30 PM, 5th

  61. 2:17.35

    Relentless Open (race 40,lane-5)

    500M OPEN Heat 3 - 2:30 PM, 3rd

  62. 2:17.77

    BDBC - Paddling Fire (race 37,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 2:00 PM, 4th

  63. 2:18.03

    Relentless Rock the Boat (race 7,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:00 AM, 2nd

  64. 2:18.27

    BDBC - Paddling Fire (race 12,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 6 - 9:50 AM, 2nd

    PORK CHOP (race 1,lane-1)

    500M OPEN Heat 1 - 8:00 AM, 4th

  65. 2:18.63

    Fairmount Pk Commodores (race 57,lane-5)

    500M MIXED "B" Major - 5:20 PM, 5th

  66. 2:18.75

    PORK CHOP (race 40,lane-3)

    500M OPEN Heat 3 - 2:30 PM, 4th

  67. 2:18.96

    Relentless Women (race 3,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:20 AM, 1st

  68. 2:19.42

    BDBC Burning Water (race 39,lane-5)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:20 PM, 5th

  69. 2:20.07

    Relentless Rock the Boat (race 56,lane-3)

    500M MIXED "B" Minor - 5:10 PM, 3rd

  70. 2:20.50

    NYPD Mixed (race 37,lane-4)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 2:00 PM, 5th

  71. 2:20.57

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 6,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:50 AM, 1st

  72. 2:20.80

    Motley Krewe (race 18,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 12 - 10:50 AM, 2nd

  73. 2:21.30

    NYPD Mixed (race 56,lane-4)

    500M MIXED "B" Minor - 5:10 PM, 4th

  74. 2:21.66

    Pottstown Dragon Warriors (race 16,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 10 - 10:30 AM, 1st

  75. 2:21.83

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 25,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:00 PM, 1st

  76. 2:22.38

    RoFoMoFo's (race 32,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:10 PM, 1st

  77. 2:22.44

    Relentless Women (race 25,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:00 PM, 2nd

  78. 2:22.72

    DB Crew Dynamic Paddlers (race 34,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:30 PM, 1st

  79. 2:22.77

    DB Crew Dynamic Paddlers (race 55,lane-2)

    500M MIXED "C" Major - 5:00 PM, 2nd

  80. 2:22.78

    Paddletects (race 32,lane-3)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:10 PM, 2nd

  81. 2:22.86

    DCH Youth 1 (race 35,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:40 PM, 1st

  82. 2:22.94

    NYPD Women (race 2,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:10 AM, 1st

  83. 2:23.24

    PORK CHOP (race 20,lane-2)

    500M OPEN Heat 2 - 11:10 AM, 4th

  84. 2:23.27

    MSK Dragons (race 55,lane-5)

    500M MIXED "C" Major - 5:00 PM, 3rd

  85. 2:23.33

    MSK Dragons (race 8,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:10 AM, 1st

  86. 2:23.57

    DCH Youth 1 (race 55,lane-3)

    500M MIXED "C" Major - 5:00 PM, 4th

  87. 2:23.59

    RoFoMoFo's (race 53,lane-2)

    500M MIXED "D" Major - 4:40 PM, 1st

  88. 2:24.06

    Relentless Women (race 46,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 2nd

  89. 2:24.11

    NYPD Women (race 26,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:10 PM, 2nd

  90. 2:24.26

    Pottstown Dragon Warriors (race 35,lane-3)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:40 PM, 2nd

  91. 2:24.37

    Jersey Girls (race 6,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:50 AM, 2nd

  92. 2:24.75

    Ithaca Gorges Women (race 45,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 1st

  93. 2:25.10

    Ithaca Gorges Women (race 25,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:00 PM, 3rd

  94. 2:25.20

    Ithaca Gorges Women (race 4,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:30 AM, 1st

  95. 2:25.59

    Sugarhouse Sugar Dragons (race 19,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 13 - 11:00 AM, 3rd

  96. 2:25.76

    Wells Fargo (race 16,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 10 - 10:30 AM, 2nd

  97. 2:26.17

    Narberth Ambulance (race 54,lane-1)

    500M MIXED "C" Minor - 4:50 PM, 1st

  98. 2:26.20

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 46,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 3rd

  99. 2:26.65

    Relentless Orange (race 45,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 2nd

  100. 2:26.69

    Pimps & Oars (race 51,lane-1)

    500M MIXED "E" Major - 4:20 PM, 1st

  101. 2:26.77

    Narberth Ambulance (race 9,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:20 AM, 1st

  102. 2:26.98

    River Runners (race 36,lane-4)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:50 PM, 4th

  103. 2:27.17

    Temple EM (race 9,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:20 AM, 2nd

  104. 2:27.24

    Relentless Orange (race 5,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:40 AM, 2nd

  105. 2:27.72

    Paddletects (race 53,lane-4)

    500M MIXED "D" Major - 4:40 PM, 2nd

  106. 2:27.83

    Temple EM (race 34,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:30 PM, 2nd

  107. 2:28.33

    MSK Dragons (race 34,lane-3)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:30 PM, 3rd

  108. 2:28.37

    Sugarhouse Sugar Dragons (race 54,lane-2)

    500M MIXED "C" Minor - 4:50 PM, 2nd

  109. 2:28.64

    Relentless Orange (race 25,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:00 PM, 4th

  110. 2:28.93

    NYPD Women (race 46,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 4th

  111. 2:29.39

    BofA: No Prob-llama (race 51,lane-2)

    500M MIXED "E" Major - 4:20 PM, 2nd

  112. 2:29.74

    DB Crew Dynamic Paddlers (race 14,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:10 AM, 4th

  113. 2:29.78

    TUH Cherry Bombs (race 32,lane-2)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:10 PM, 3rd

  114. 2:29.80

    BofA: No Prob-llama (race 30,lane-2)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:50 PM, 1st

  115. 2:29.97

    DCH Youth 1 (race 7,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:00 AM, 3rd

  116. 2:30.47

    Belle Bateau (race 5,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:40 AM, 3rd

  117. 2:30.83

    Filthy Oars (race 49,lane-2)

    500M MIXED "F" Major - 4:00 PM, 1st

  118. 2:30.95

    Motley Krewe (race 36,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:50 PM, 5th

  119. 2:31.43

    Victorious Secret (race 43,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 1st

  120. 2:31.87

    Stroke It (race 9,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:20 AM, 3rd

  121. 2:31.93

    UrbanPromise (race 33,lane-3)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:20 PM, 1st

  122. 2:32.17

    Stroke It (race 54,lane-5)

    500M MIXED "C" Minor - 4:50 PM, 3rd

  123. 2:32.36

    Nielsen Kellerman (race 17,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 11 - 10:40 AM, 4th

  124. 2:32.37

    Healthy Dragons 2 (race 27,lane-3)

    500M MIXED "F" Semi 1 - 12:20 PM, 1st

  125. 2:32.61

    Dragon Ladies (race 23,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:40 AM, 1st

  126. 2:32.63

    Belle Bateau (race 26,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:10 PM, 3rd

  127. 2:32.91

    Nielsen Kellerman (race 54,lane-4)

    500M MIXED "C" Minor - 4:50 PM, 4th

  128. 2:33.06

    Wells Fargo (race 35,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:40 PM, 3rd

  129. 2:33.12

    UrbanPromise (race 17,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 11 - 10:40 AM, 5th

  130. 2:33.17

    Temple EM (race 55,lane-4)

    500M MIXED "C" Major - 5:00 PM, 5th

  131. 2:33.29

    UrbanPromise (race 53,lane-3)

    500M MIXED "D" Major - 4:40 PM, 3rd

  132. 2:33.63

    Sugarhouse Sugar Dragons (race 34,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:30 PM, 4th

  133. 2:33.69

    Paddletects (race 10,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 4 - 9:30 AM, 1st

  134. 2:33.83

    Comcast VETNET HQ (race 33,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:20 PM, 2nd

  135. 2:33.86

    Philly Millwrights (race 31,lane-1)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 1:00 PM, 1st

  136. 2:33.96

    Nielsen Kellerman (race 34,lane-5)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:30 PM, 5th

  137. 2:34.56

    Narberth Ambulance (race 35,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:40 PM, 4th

  138. 2:34.74

    TUH Cherry Bombs (race 8,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:10 AM, 2nd

  139. 2:34.76

    Pimps & Oars (race 31,lane-3)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 1:00 PM, 2nd

  140. 2:34.79

    Belle Bateau (race 45,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 3rd

  141. 2:35.00

    Motley Krewe, Too! (race 33,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:20 PM, 3rd

  142. 2:36.04

    Comcast APA Dragons (race 11,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 5 - 9:40 AM, 1st

  143. 2:36.06

    Dragon Ladies (race 44,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 1st

  144. 2:36.09

    Comcast VETNET HQ (race 53,lane-1)

    500M MIXED "D" Major - 4:40 PM, 4th

  145. 2:36.12

    River Goddesses - Soul (race 24,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 11:50 AM, 1st

  146. 2:36.27

    Witches of East Greenwich I (race 23,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:40 AM, 2nd

  147. 2:36.30

    Healthy Dragons 2 (race 49,lane-4)

    500M MIXED "F" Major - 4:00 PM, 2nd

  148. 2:36.33

    NSM Dragons (race 16,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 10 - 10:30 AM, 3rd

  149. 2:36.34

    Comcast VETNET Freedom (race 11,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 5 - 9:40 AM, 2nd

  150. 2:36.38

    River Sisters (race 4,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:30 AM, 2nd

  151. 2:36.40

    Draggin' Butt (race 49,lane-3)

    500M MIXED "F" Major - 4:00 PM, 3rd

  152. 2:36.81

    RoFoMoFo's (race 15,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:20 AM, 3rd

  153. 2:36.85

    HopeAfloat (race 4,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:30 AM, 3rd

  154. 2:36.91

    Comcast VETNET HQ (race 11,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 5 - 9:40 AM, 3rd

  155. 2:37.14

    Dangerous Critters (race 30,lane-3)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:50 PM, 2nd

  156. 2:37.18

    Draggin' Butt (race 29,lane-3)

    500M MIXED "F" Semi 3 - 12:40 PM, 1st

  157. 2:37.26

    AQUA DRAGONS (race 31,lane-5)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 1:00 PM, 3rd

  158. 2:37.52

    Jersey Girls (race 26,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:10 PM, 4th

  159. 2:37.69

    Dangerous Critters (race 51,lane-4)

    500M MIXED "E" Major - 4:20 PM, 3rd

    Witches of East Greenwich I (race 4,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:30 AM, 4th

  160. 2:37.92

    Jersey Girls (race 45,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 4th

  161. 2:37.99

    Witches of East Greenwich VII (race 22,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:30 AM, 1st

  162. 2:38.06

    Witches of East Greenwich I (race 44,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 2nd

  163. 2:38.39

    Filthy Oars (race 28,lane-3)

    500M MIXED "F" Semi 2 - 12:30 PM, 1st

  164. 2:38.66

    River Sirens (race 24,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 11:50 AM, 2nd

  165. 2:39.18

    HopeAfloat (race 23,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:40 AM, 3rd

  166. 2:39.20

    HopeAfloat (race 43,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 2nd

  167. 2:39.43

    Philly Millwrights (race 51,lane-3)

    500M MIXED "E" Major - 4:20 PM, 4th

  168. 2:39.44

    River Sirens (race 3,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:20 AM, 2nd

  169. 2:39.60

    River Goddesses - Soul (race 44,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 3rd

  170. 2:40.05

    Witches of East Greenwich VI (race 22,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:30 AM, 2nd

  171. 2:40.20

    River Sisters (race 43,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 3rd

  172. 2:40.25

    Motley Krewe, Too! (race 52,lane-3)

    500M MIXED "D" Minor - 4:30 PM, 1st

  173. 2:40.84

    Motley Krewe, Too! (race 15,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:20 AM, 4th

  174. 2:40.98

    Wells Fargo (race 54,lane-3)

    500M MIXED "C" Minor - 4:50 PM, 5th

    DMac and the Firebreathers (race 8,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:10 AM, 3rd

  175. 2:41.08

    Victorious Secret (race 23,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:40 AM, 4th

  176. 2:41.43

    TUH Cherry Bombs (race 53,lane-5)

    500M MIXED "D" Major - 4:40 PM, 5th

  177. 2:41.93

    River Sirens (race 44,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 4th

  178. 2:42.03

    Witches of East Greenwich VII (race 42,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 1st

  179. 2:42.08

    Turning Points for Children (race 30,lane-4)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:50 PM, 3rd

  180. 2:42.27

    Pimps & Oars (race 16,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 10 - 10:30 AM, 4th

  181. 2:42.53

    Dangerous Critters (race 10,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 4 - 9:30 AM, 2nd

  182. 2:42.83

    Comcast Diversity Dragons I (race 31,lane-2)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 1:00 PM, 4th

  183. 2:42.98

    Witches of East Greenwich IX (race 6,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:50 AM, 3rd

  184. 2:43.35

    Victorious Secret (race 6,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:50 AM, 4th

  185. 2:43.58

    Motley Krewe (race 56,lane-5)

    500M MIXED "B" Minor - 5:10 PM, 5th

  186. 2:43.60

    NSM Dragons (race 33,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:20 PM, 4th

  187. 2:44.02

    Dragon Ladies (race 2,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:10 AM, 2nd

  188. 2:44.03

    Mokan's Mighty Veterans (race 28,lane-2)

    500M MIXED "F" Semi 2 - 12:30 PM, 2nd

  189. 2:44.27

    Witches of East Greenwich II (race 42,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 2nd

  190. 2:44.39

    Witches of East Greenwich VIII (race 22,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:30 AM, 3rd

  191. 2:44.41

    BofA: No Prob-llama (race 14,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:10 AM, 5th

  192. 2:44.56

    River Goddesses - Soul (race 2,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:10 AM, 3rd

  193. 2:44.77

    Witches of East Greenwich V (race 21,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:20 AM, 1st

  194. 2:44.94

    Stroke It (race 35,lane-5)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:40 PM, 5th

  195. 2:45.55

    Healthy Dragons 1 (race 48,lane-3)

    500M MIXED "F" Minor - 3:50 PM, 1st

  196. 2:45.86

    River Sisters (race 24,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 11:50 AM, 3rd

  197. 2:46.03

    Witches of East Greenwich IX (race 24,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 11:50 AM, 4th

  198. 2:46.09

    JustHepB (race 48,lane-2)

    500M MIXED "F" Minor - 3:50 PM, 2nd

  199. 2:46.28

    Parx Casino (race 47,lane-1)

    500M MIXED "F" Tail - 3:40 PM, 1st

  200. 2:46.32

    Healthy Dragons 1 (race 27,lane-4)

    500M MIXED "F" Semi 1 - 12:20 PM, 2nd

  201. 2:46.61

    Witches of East Greenwich II (race 21,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:20 AM, 2nd

  202. 2:46.65

    JustHepB (race 29,lane-1)

    500M MIXED "F" Semi 3 - 12:40 PM, 2nd

  203. 2:46.78

    Comcast Diversity Dragons I (race 11,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 5 - 9:40 AM, 4th

  204. 2:46.93

    Turning Points for Children (race 50,lane-3)

    500M MIXED "E" Minor - 4:10 PM, 1st

  205. 2:47.00

    440 Let it Run 2017 (race 10,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 4 - 9:30 AM, 3rd

  206. 2:47.39

    DMac and the Firebreathers (race 32,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:10 PM, 4th

  207. 2:47.42

    Turning Points for Children (race 18,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 12 - 10:50 AM, 3rd

  208. 2:47.59

    DMac and the Firebreathers (race 52,lane-4)

    500M MIXED "D" Minor - 4:30 PM, 2nd

  209. 2:47.76

    Witches of East Greenwich VII (race 5,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:40 AM, 4th

  210. 2:47.81

    Mokan's Mighty Veterans (race 49,lane-1)

    500M MIXED "F" Major - 4:00 PM, 4th

  211. 2:47.88

    Comcast Diversity Dragons II (race 11,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 5 - 9:40 AM, 5th

  212. 2:48.02

    West Water Warriors (race 27,lane-2)

    500M MIXED "F" Semi 1 - 12:20 PM, 3rd

  213. 2:48.45

    Witches of East Greenwich V (race 5,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:40 AM, 5th

  214. 2:48.47

    Philly Millwrights (race 19,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 13 - 11:00 AM, 4th

  215. 2:48.48

    AQUA DRAGONS (race 8,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:10 AM, 4th

  216. 2:48.50

    Witches of East Greenwich V (race 42,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 3rd

  217. 2:49.02

    Comcast Diversity Dragons II (race 30,lane-1)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:50 PM, 4th

  218. 2:49.08

    Philly Phorce 2 (race 30,lane-5)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:50 PM, 5th

  219. 2:49.24

    Witches of East Greenwich VI (race 42,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 4th

  220. 2:49.32

    Witches of East Greenwich IV (race 2,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:10 AM, 4th

  221. 2:49.44

    Witches of East Greenwich IX (race 43,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 4th

  222. 2:49.88

    US Army Strong (race 20,lane-4)

    500M OPEN Heat 2 - 11:10 AM, 5th

  223. 2:49.95

    Witches of East Greenwich VI (race 2,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:10 AM, 5th

  224. 2:50.11

    Witches of East Greenwich X (race 3,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:20 AM, 3rd

  225. 2:50.80

    US Army Strong (race 40,lane-4)

    500M OPEN Heat 3 - 2:30 PM, 5th

  226. 2:50.88

    Philly Phorce 2 (race 15,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:20 AM, 5th

  227. 2:50.94

    440 Let it Run 2017 (race 50,lane-5)

    500M MIXED "E" Minor - 4:10 PM, 2nd

  228. 2:51.54

    Witches of East Greenwich IV (race 21,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:20 AM, 3rd

  229. 2:51.83

    440 Let it Run 2017 (race 31,lane-4)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 1:00 PM, 5th

  230. 2:52.49

    SJU Hawks (race 29,lane-2)

    500M MIXED "F" Semi 3 - 12:40 PM, 3rd

  231. 2:52.91

    Witches of East Greenwich X (race 41,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 1st

  232. 2:53.07

    SJU Hawks (race 10,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 4 - 9:30 AM, 4th

  233. 2:53.15

    Filthy Oars (race 13,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:00 AM, 5th

  234. 2:53.35

    Healthy Dragons 2 (race 7,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:00 AM, 4th

  235. 2:53.84

    Comcast Diversity Dragons I (race 50,lane-2)

    500M MIXED "E" Minor - 4:10 PM, 3rd

  236. 2:54.39

    NF Family Assoc. (race 27,lane-1)

    500M MIXED "F" Semi 1 - 12:20 PM, 4th

  237. 2:55.03

    AQUA DRAGONS (race 51,lane-5)

    500M MIXED "E" Major - 4:20 PM, 5th

  238. 2:55.47

    West Water Warriors (race 10,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 4 - 9:30 AM, 5th

  239. 2:55.56

    SJU Hawks (race 48,lane-1)

    500M MIXED "F" Minor - 3:50 PM, 3rd

  240. 2:56.60

    Parx Casino (race 28,lane-4)

    500M MIXED "F" Semi 2 - 12:30 PM, 3rd

  241. 2:57.38

    Mokan's Mighty Veterans (race 12,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 6 - 9:50 AM, 3rd

  242. 2:57.50

    Comcast VETNET Freedom (race 32,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:10 PM, 5th

  243. 2:57.95

    JustHepB (race 12,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 6 - 9:50 AM, 4th

  244. 2:58.46

    Witches of East Greenwich II (race 4,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:30 AM, 5th

  245. 2:59.58

    Witches of East Greenwich VIII (race 41,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 2nd

  246. 3:00.19

    Comcast VETNET Freedom (race 52,lane-1)

    500M MIXED "D" Minor - 4:30 PM, 3rd

  247. 3:00.42

    NF Family Assoc. (race 47,lane-2)

    500M MIXED "F" Tail - 3:40 PM, 2nd

  248. 3:00.43

    West Water Warriors (race 48,lane-4)

    500M MIXED "F" Minor - 3:50 PM, 4th

  249. 3:00.64

    Comcast APA Dragons (race 33,lane-2)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:20 PM, 5th

  250. 3:01.15

    Witches of East Greenwich IV (race 41,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 3rd

    Draggin' Butt (race 8,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:10 AM, 5th

  251. 3:01.75

    Witches of East Greenwich VIII (race 3,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:20 AM, 4th

  252. 3:02.29

    Parx Casino (race 18,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 12 - 10:50 AM, 4th

  253. 3:03.99

    Healthy Dragons 1 (race 7,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:00 AM, 5th

  254. 3:04.42

    US Army Strong (race 1,lane-5)

    500M OPEN Heat 1 - 8:00 AM, 5th

  255. 3:06.10

    Comcast APA Dragons (race 52,lane-5)

    500M MIXED "D" Minor - 4:30 PM, 4th

  256. 3:07.04

    Philly Phorce 2 (race 50,lane-1)

    500M MIXED "E" Minor - 4:10 PM, 4th

  257. 3:10.08

    Comcast Diversity Dragons II (race 50,lane-4)

    500M MIXED "E" Minor - 4:10 PM, 5th

  258. 3:10.59

    NF Family Assoc. (race 9,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:20 AM, 4th

  259. 4:20.00

    Witches of East Greenwich X (race 22,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:30 AM, 4th

  260. 5:00.00

    NSM Dragons (race 52,lane-2)

    500M MIXED - 4:30 PM, 5th

89 Teams
contact
Login