↑ 04:51 PM - 500M Mixed "A" Major Final (race 60)
lane-1: DCH Mixed 1
lane-2: DC Dragons Performance
lane-3: Hokulele
lane-4: Relentless Mixed 1
lane-5: DCDBC Black Dragons
↑ 04:42 PM - 500M Mixed "A" Minor Final (race 59)
lane-1: UEAA
lane-2: DCH Mixed 2
lane-3: Dead Presidents Mixed
lane-4: Catch22 GWN
lane-5: Blazing Dragons - Fire
↑ 01:42 PM - 500M Mixed "A" Semi-final 1 (race 39)
lane-1: DCH Mixed 2
lane-2: Relentless Mixed 1
lane-3: DC Dragons Performance
lane-4: Dead Presidents Mixed
lane-5: UEAA
↑ 01:51 PM - 500M Mixed "A" Semi-final 2 (race 40)
lane-1: DCDBC Black Dragons
lane-2: Hokulele
lane-3: DCH Mixed 1
lane-4: Catch22 GWN
lane-5: Blazing Dragons - Fire
↑ 04:33 PM - 500M Mixed "B" Major Final (race 58)
lane-1: NYPD Mixed
lane-2: Phila Police Boat Team
lane-3: NJ Team Dragons
lane-4: Fairmount Pk Commodores
lane-5: DCH Mixed 3
↑ 04:24 PM - 500M Mixed "B" Minor Final (race 57)
lane-2: Pottstown Dragon Warriors
lane-3: NY Wall Street Dragons
lane-4: Ithaca Gorges
lane-5: MSK Dragons
↑ 01:24 PM - 500M Mixed "B" Semi-Final 1 (race 37)
lane-1: Fairmount Pk Commodores
lane-2: DCH Mixed 3
lane-3: Phila Police Boat Team
lane-4: NY Wall Street Dragons
lane-5: PORK CHOP
↑ 01:33 PM - 500M Mixed "B" Semi-Final 2 (race 38)
lane-1: NYPD Mixed
lane-2: NJ Team Dragons
lane-3: Pottstown Dragon Warriors
lane-4: Ithaca Gorges
lane-5: MSK Dragons
↑ 04:15 PM - 500M Mixed "C" Major Final (race 56)
lane-1: Photon's Folly
lane-2: DB Crew Dynamic Paddlers
lane-3: River Runners
lane-4: Paddletects
lane-5: RoFoMoFo's
↑ 04:06 PM - 500M Mixed "C" Minor Final (race 55)
lane-1: Comcast 1
lane-2: Comcast 4
lane-3: UrbanPromise
lane-4: Air Afloat
lane-5: Comcast 3
↑ 01:06 PM - 500M Mixed "C" Semi-Final 1 (race 35)
lane-1: Comcast 1
lane-2: Paddletects
lane-3: DB Crew Dynamic Paddlers
lane-4: Air Afloat
lane-5: Comcast 4
↑ 01:15 PM - 500M Mixed "C" Semi-Final 2 (race 36)
lane-1: RoFoMoFo's
lane-2: Photon's Folly
lane-3: River Runners
lane-4: UrbanPromise
lane-5: Comcast 3
↑ 03:57 PM - 500M Mixed "D" Major Final (race 54)
lane-1: Maple Glen
lane-2: Pimps & Oars
lane-3: Filthy Oars
lane-4: Dangerous Critters
lane-5: BofA: No Prob-llama
↑ 03:48 PM - 500M Mixed "D" Minor Final (race 53)
lane-1: DCH Mixed 4
lane-2: AQUA DRAGONS
lane-3: Healthy Dragons 1
lane-4: Temple EM
lane-5: Comcast 2
↑ 12:48 PM - 500M Mixed "D" Semi-Final 1 (race 33)
lane-1: AQUA DRAGONS
lane-2: Pimps & Oars
lane-3: Dangerous Critters
lane-4: BofA: No Prob-llama
lane-5: Healthy Dragons 1
↑ 12:57 PM - 500M Mixed "D" Semi-Final 2 (race 34)
lane-1: Comcast 2
lane-2: Filthy Oars
lane-3: Maple Glen
lane-4: Temple EM
lane-5: DCH Mixed 4
↑ 03:39 PM - 500M Mixed "E" Major Final (race 52)
lane-1: Stab -n- Grab
lane-2: Sugarhouse Sugar Dragons
lane-3: Swedish Dragon FIsh
lane-4: MVA's Pawesome Paddlers
lane-5: Healthy Dragons 2
↑ 03:30 PM - 500M Mixed "E" Minor Final (race 51)
lane-1: 440 Let it Run 2018
lane-2: TUH Cherry Bombs
lane-3: AnothER Stroke
lane-4: JustHepB
lane-5: NF Family Assoc.
↑ 12:30 PM - 500M Mixed "E" Semi-Final 1 (race 31)
lane-1: AnothER Stroke
lane-2: Healthy Dragons 2
lane-3: MVA's Pawesome Paddlers
lane-4: Sugarhouse Sugar Dragons
lane-5: NF Family Assoc.
↑ 12:39 PM - 500M Mixed "E" Semi-Final 2 (race 32)
lane-1: 440 Let it Run 2018
lane-2: Stab -n- Grab
lane-3: TUH Cherry Bombs
lane-4: JustHepB
lane-5: Swedish Dragon FIsh
↑ 03:03 PM - 500M Mixed "F" Major Final (race 48)
lane-1: Parx Casino
lane-2: Wells Fargo
lane-3: Philly Millwrights
lane-4: NSM Dragons
lane-5: SJU Hawks
↑ 02:54 PM - 500M Mixed "F" Minor Final (race 47)
lane-1: DCH Mixed 5
lane-2: Turning Points for Children
lane-3: Comcast 5
↑ 11:54 AM - 500M Mixed "F" Semi-Final 1 (race 27)
lane-1: SJU Hawks
lane-2: NSM Dragons
lane-3: Wells Fargo
↑ 12:03 PM - 500M Mixed "F" Semi-Final 2 (race 28)
lane-1: Turning Points for Children
lane-2: Philly Millwrights
lane-3: Parx Casino
lane-4: Comcast 5
↑ 03:12 PM - 500M Mixed Minor Final (race 49)
lane-5: PORK CHOP
↑ 09:12 AM - 500M Mixed Qualifier 1 (race 9)
lane-1: DCH Mixed 1
lane-2: Relentless Mixed 1
lane-3: UrbanPromise
lane-4: PORK CHOP
↑ 09:21 AM - 500M Mixed Qualifier 2 (race 10)
lane-1: Pottstown Dragon Warriors
lane-2: Phila Police Boat Team
lane-3: NYPD Mixed
lane-4: RoFoMoFo's
lane-5: Pimps & Oars
↑ 09:30 AM - 500M Mixed Qualifier 3 (race 11)
lane-1: Philly Millwrights
lane-2: 440 Let it Run 2018
lane-3: Maple Glen
lane-4: SJU Hawks
lane-5: UEAA
↑ 09:39 AM - 500M Mixed Qualifier 4 (race 12)
lane-1: Stab -n- Grab
lane-2: River Runners
lane-3: Photon's Folly
lane-4: JustHepB
↑ 09:48 AM - 500M Mixed Qualifier 5 (race 13)
lane-1: Healthy Dragons 1
lane-2: Healthy Dragons 2
lane-3: Dangerous Critters
lane-4: NSM Dragons
lane-5: Hokulele
↑ 09:57 AM - 500M Mixed Qualifier 6 (race 14)
lane-1: MSK Dragons
lane-2: Temple EM
lane-3: AnothER Stroke
lane-4: TUH Cherry Bombs
lane-5: NF Family Assoc.
↑ 10:06 AM - 500M Mixed Qualifier 7 (race 15)
lane-1: Comcast 1
lane-2: Comcast 2
lane-3: Comcast 3
lane-4: Comcast 4
lane-5: Comcast 5
↑ 10:15 AM - 500M Mixed Qualifier 8 (race 16)
lane-1: Filthy Oars
lane-2: Ithaca Gorges
lane-3: Sugarhouse Sugar Dragons
lane-4: Turning Points for Children
lane-5: Wells Fargo
↑ 10:24 AM - 500M Mixed Qualifier 9 (race 17)
lane-1: DCH Mixed 2
lane-2: Fairmount Pk Commodores
lane-3: Air Afloat
lane-4: DCDBC Black Dragons
lane-5: MVA's Pawesome Paddlers
↑ 10:33 AM - 500M Mixed Qualifier 10 (race 18)
lane-1: BofA: No Prob-llama
lane-2: Catch22 GWN
lane-3: DCH Mixed 4
lane-4: DB Crew Dynamic Paddlers
lane-5: NJ Team Dragons
↑ 10:42 AM - 500M Mixed Qualifier 11 (race 19)
lane-1: AQUA DRAGONS
lane-2: DC Dragons Performance
lane-3: DCH Mixed 5
lane-4: NY Wall Street Dragons
lane-5: Dead Presidents Mixed
↑ 10:51 AM - 500M Mixed Qualifier 12 (race 20)
lane-1: Blazing Dragons - Fire
lane-2: DCH Mixed 3
lane-3: Paddletects
lane-4: Parx Casino
lane-5: Swedish Dragon FIsh
↑ 03:21 PM - 500M Open Major Final (race 50)
lane-1: Khmer Naga
lane-2: PennDBC
lane-3: DCH Open
lane-4: Philly Chinatown
↑ 03:12 PM - 500M Open Minor Final (race 49)
lane-1: NYPD Open
lane-2: BDBC 2 Tons of Fun
lane-3: Relentless Open
lane-4: US Army Strong
↑ 08:54 AM - 500M Open Qualifier 1 (race 7)
lane-1: Relentless Open
lane-2: DCH Open
lane-3: BDBC 2 Tons of Fun
lane-4: PennDBC
↑ 09:03 AM - 500M Open Qualifier 2 (race 8)
lane-1: Khmer Naga
lane-2: NYPD Open
lane-3: US Army Strong
lane-4: Philly Chinatown
↑ 12:12 PM - 500M Open Semi-Final 1 (race 29)
lane-1: Relentless Open
lane-2: PennDBC
lane-3: Khmer Naga
lane-4: NYPD Open
↑ 12:21 PM - 500M Open Semi-Final 2 (race 30)
lane-1: Philly Chinatown
lane-2: DCH Open
lane-3: BDBC 2 Tons of Fun
lane-4: US Army Strong
↑ 02:45 PM - 500M Women's "A" Major Final (race 46)
lane-1: Schuylkill Dragons Purple
lane-2: Dead Presidents Women
lane-3: DCH Women
lane-4: Flying Phoenix Senior B
lane-5: River Goddesses - Soul
↑ 02:36 PM - 500M Women's "A" Minor Final (race 45)
lane-1: Relentless Orange
lane-2: BDBC Dragon Chicks
lane-3: Schuylkill Dragons Gold
lane-4: Premier Women
lane-5: Dragon Ladies
↑ 11:36 AM - 500M Women's "A" Semi-final 1 (race 25)
lane-1: River Goddesses - Soul
lane-2: DCH Women
lane-3: Schuylkill Dragons Purple
lane-4: Schuylkill Dragons Gold
lane-5: Relentless Orange
↑ 11:45 AM - 500M Women's "A" Semi-final 2 (race 26)
lane-1: Flying Phoenix Senior B
lane-2: BDBC Dragon Chicks
lane-3: Dead Presidents Women
lane-4: Premier Women
lane-5: Dragon Ladies
↑ 02:27 PM - 500M Women's "B" Major Final (race 44)
lane-1: PFP Fire
lane-2: PennDBC-Women
lane-3: Jersey Girls
lane-4: Witches of East Greenwich IX
lane-5: Hope Afloat USA
↑ 02:18 PM - 500M Women's "B" Minor Final (race 43)
lane-1: Senior B Gals
lane-2: River Sisters
lane-3: Victorious Secret
lane-4: Annapolis Dragon Boat
lane-5: Witches of East Greenwich VII
↑ 11:18 AM - 500M Women's "B" Semi-Final 1 (race 23)
lane-1: River Sisters
lane-2: PFP Fire
lane-3: Jersey Girls
lane-4: Hope Afloat USA
lane-5: Witches of East Greenwich VII
↑ 11:27 AM - 500M Women's "B" Semi-Final 2 (race 24)
lane-1: Witches of East Greenwich IX
lane-2: Annapolis Dragon Boat
lane-3: PennDBC-Women
lane-4: Victorious Secret
lane-5: Senior B Gals
↑ 02:09 PM - 500M Women's "C" Major Final (race 42)
lane-1: Witches of East Greenwich IV
lane-2: Witches of East Greenwich I
lane-3: Alpha Warriors
lane-4: Witches of East Greenwich II
lane-5: Witches of East Greenwich V
↑ 02:00 PM - 500M Women's "C" Minor Final (race 41)
lane-1: Witches of East Greenwich VIII
lane-2: Witches of East Greenwich VI
lane-3: Witches of East Greenwich X
↑ 11:00 AM - 500M Women's "C" Semi-Final 1 (race 21)
lane-1: Witches of East Greenwich IV
lane-2: Alpha Warriors
lane-3: Witches of East Greenwich V
lane-4: Witches of East Greenwich VI
↑ 11:09 AM - 500M Women's "C" Semi-Final 2 (race 22)
lane-1: Witches of East Greenwich II
lane-2: Witches of East Greenwich I
lane-3: Witches of East Greenwich X
lane-4: Witches of East Greenwich VIII
↑ 08:00 AM - 500M Women's Qualifier 1 (race 1)
lane-1: River Goddesses - Soul
lane-2: Hope Afloat USA
lane-3: Annapolis Dragon Boat
lane-4: River Sisters
lane-5: Witches of East Greenwich VI
↑ 08:09 AM - 500M Women's Qualifier 2 (race 2)
lane-1: Alpha Warriors
lane-2: Witches of East Greenwich II
lane-3: Victorious Secret
lane-4: PFP Fire
↑ 08:18 AM - 500M Women's Qualifier 3 (race 3)
lane-1: BDBC Dragon Chicks
lane-2: Jersey Girls
lane-3: Premier Women
lane-4: Schuylkill Dragons Purple
lane-5: Witches of East Greenwich VIII
↑ 08:27 AM - 500M Women's Qualifier 4 (race 4)
lane-1: Witches of East Greenwich X
lane-2: Witches of East Greenwich IV
lane-3: Dead Presidents Women
lane-4: PennDBC-Women
lane-5: Flying Phoenix Senior B
↑ 08:36 AM - 500M Women's Qualifier 5 (race 5)
lane-1: Witches of East Greenwich VII
lane-2: Witches of East Greenwich IX
lane-3: Schuylkill Dragons Gold
lane-4: Relentless Orange
lane-5: DCH Women
↑ 08:45 AM - 500M Women's Qualifier 6 (race 6)
lane-1: Senior B Gals
lane-2: Dragon Ladies
lane-3: Witches of East Greenwich I
lane-4: Witches of East Greenwich V