Display:
Sort by:

251 times. refresh for latest info.
click results below for more info.

  1. 1:51.33

    DC Dragons Performance (race 18,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:50 AM, 1st

  2. 1:51.56

    DC Dragons Performance (race 57,lane-1)

    500M MIXED "A" Major - 5:20 PM, 1st

  3. 1:51.93

    BCDBA Fusion MIxed (race 18,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:50 AM, 2nd

  4. 1:52.65

    Blade Runners (race 38,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:10 PM, 1st

  5. 1:52.96

    Blade Runners (race 13,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 4 - 10:00 AM, 1st

  6. 1:53.15

    DC Dragons Performance (race 38,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:10 PM, 2nd

  7. 1:53.16

    BCDBA Fusion MIxed (race 37,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:00 PM, 1st

  8. 1:53.51

    BCDBA Fusion MIxed (race 57,lane-2)

    500M MIXED "A" Major - 5:20 PM, 2nd

  9. 1:53.79

    DCH Mixed 1 (race 57,lane-4)

    500M MIXED "A" Major - 5:20 PM, 3rd

  10. 1:53.80

    Blade Runners (race 57,lane-3)

    500M MIXED "A" Major - 5:20 PM, 4th

  11. 1:53.88

    DCH Mixed 1 (race 37,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:00 PM, 2nd

  12. 1:53.93

    Catch22 (race 37,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:00 PM, 3rd

  13. 1:54.13

    DCH Mixed 1 (race 13,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 4 - 10:00 AM, 2nd

  14. 1:54.21

    Relentless Mixed 1 (race 38,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:10 PM, 3rd

  15. 1:54.25

    Relentless Mixed 1 (race 17,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:40 AM, 1st

  16. 1:54.50

    Khmer Naga (race 28,lane-3)

    500M OPEN Qualifier 2 - 12:30 PM, 1st

    Khmer Naga (race 9,lane-3)

    500M OPEN Qualifier 1 - 9:20 AM, 1st

  17. 1:54.58

    Philly Chinatown (race 28,lane-2)

    500M OPEN Qualifier 2 - 12:30 PM, 2nd

  18. 1:54.78

    Catch22 (race 57,lane-5)

    500M MIXED "A" Major - 5:20 PM, 5th

  19. 1:55.08

    Catch22 (race 18,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:50 AM, 3rd

  20. 1:55.55

    PennDBC (race 37,lane-1)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:00 PM, 4th

  21. 1:55.92

    Philly Chinatown (race 9,lane-5)

    500M OPEN Qualifier 1 - 9:20 AM, 2nd

  22. 1:56.27

    Khmer Naga (race 47,lane-3)

    500M OPEN Qualifier 3 - 3:40 PM, 1st

  23. 1:56.42

    Pow Pow Meow (race 27,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:20 PM, 1st

  24. 1:56.48

    Philly Chinatown (race 47,lane-2)

    500M OPEN Qualifier 3 - 3:40 PM, 2nd

  25. 1:56.98

    Relentless Mixed 1 (race 56,lane-3)

    500M MIXED "A" Minor - 5:10 PM, 1st

  26. 1:57.10

    Pow Pow Meow (race 4,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:30 AM, 1st

  27. 1:57.12

    Tampa Bladies (race 27,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:20 PM, 2nd

  28. 1:57.45

    NJ Team Dragons (race 55,lane-2)

    500M MIXED "B" Major - 5:00 PM, 1st

  29. 1:57.50

    DCH Mixed 2 (race 55,lane-3)

    500M MIXED "B" Major - 5:00 PM, 2nd

  30. 1:57.87

    BCDBA FIRE Mixed (race 11,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:40 AM, 1st

  31. 1:58.00

    PennDBC (race 15,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 6 - 10:20 AM, 1st

  32. 1:58.05

    BDBC 2 Tons of Fun (race 9,lane-4)

    500M OPEN Qualifier 1 - 9:20 AM, 3rd

  33. 1:58.10

    Pow Pow Meow (race 46,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 1st

  34. 1:58.17

    BCDBA FIRE Mixed (race 38,lane-1)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:10 PM, 4th

    Schuylkill Dragons Purple (race 8,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 8 - 9:10 AM, 1st

  35. 1:58.20

    MSK Dragons (race 12,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:50 AM, 1st

  36. 1:58.49

    MSK Dragons (race 56,lane-1)

    500M MIXED "A" Minor - 5:10 PM, 2nd

  37. 1:58.59

    Tampa Bladies (race 46,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 2nd

  38. 1:58.85

    NJ Team Dragons (race 35,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:40 PM, 1st

  39. 1:58.99

    FAIRMOUNT PARK COMMODORES (race 15,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 6 - 10:20 AM, 2nd

  40. 1:59.12

    BDBC 2 Tons of Fun (race 28,lane-4)

    500M OPEN Qualifier 2 - 12:30 PM, 3rd

  41. 1:59.14

    PennDBC (race 56,lane-2)

    500M MIXED "A" Minor - 5:10 PM, 3rd

  42. 1:59.35

    Tampa Bladies (race 7,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 7 - 9:00 AM, 1st

  43. 1:59.39

    Senior B Gals (race 5,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:40 AM, 1st

  44. 1:59.50

    Senior B Gals (race 26,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:10 PM, 1st

  45. 1:59.99

    DCH Mixed 2 (race 16,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:30 AM, 1st

  46. 2:00.00

    NJ Team Dragons (race 16,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:30 AM, 2nd

  47. 2:00.07

    DCH Mixed 2 (race 36,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 1:50 PM, 1st

  48. 2:00.09

    MSK Dragons (race 38,lane-5)

    500M MIXED "A" Semi 2 - 2:10 PM, 5th

  49. 2:00.47

    Pottstown Dragon Warriors (race 18,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:50 AM, 4th

  50. 2:00.65

    Schuylkill Dragons Purple (race 26,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:10 PM, 2nd

  51. 2:00.67

    Senior B Gals (race 46,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 3rd

  52. 2:00.70

    Phila Police Boat Team (race 35,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:40 PM, 2nd

  53. 2:00.99

    BDBC 2 Tons of Fun (race 47,lane-4)

    500M OPEN Qualifier 3 - 3:40 PM, 3rd

  54. 2:01.04

    Pottstown Dragon Warriors (race 36,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 1:50 PM, 2nd

    BCDBA FIRE Mixed (race 56,lane-4)

    500M MIXED "A" Minor - 5:10 PM, 4th

  55. 2:01.37

    NY Wall Street Dragons (race 36,lane-4)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 1:50 PM, 3rd

  56. 2:01.42

    Phila Police Boat Team (race 17,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:40 AM, 2nd

  57. 2:01.52

    Pottstown Dragon Warriors (race 55,lane-1)

    500M MIXED "B" Major - 5:00 PM, 3rd

  58. 2:01.86

    Phila Police Boat Team (race 55,lane-4)

    500M MIXED "B" Major - 5:00 PM, 4th

  59. 2:01.91

    Schuylkill Dragons Purple (race 46,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 4th

  60. 2:01.97

    NY Wall Street Dragons (race 55,lane-5)

    500M MIXED "B" Major - 5:00 PM, 5th

  61. 2:02.07

    Ithaca Gorges (race 35,lane-4)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:40 PM, 3rd

  62. 2:02.46

    River Runners (race 35,lane-1)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:40 PM, 4th

  63. 2:02.66

    NY Wall Street Dragons (race 17,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:40 AM, 3rd

  64. 2:02.99

    Ithaca Gorges (race 16,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:30 AM, 3rd

  65. 2:03.36

    Ithaca Gorges (race 54,lane-3)

    500M MIXED "B" Minor - 4:50 PM, 1st

  66. 2:04.09

    Flying Phoenix Red (race 7,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 7 - 9:00 AM, 2nd

  67. 2:04.86

    Relentless M2 (race 16,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:30 AM, 4th

  68. 2:04.89

    Relentless Women (race 8,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 8 - 9:10 AM, 2nd

  69. 2:05.06

    FAIRMOUNT PARK COMMODORES (race 37,lane-5)

    500M MIXED "A" Semi 1 - 2:00 PM, 5th

  70. 2:06.21

    Relentless M2 (race 36,lane-1)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 1:50 PM, 4th

  71. 2:06.29

    River Runners (race 54,lane-2)

    500M MIXED "B" Minor - 4:50 PM, 2nd

  72. 2:06.56

    Flying Phoenix Red (race 27,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:20 PM, 3rd

  73. 2:06.61

    River Runners (race 14,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 5 - 10:10 AM, 1st

  74. 2:06.74

    Relentless M2 (race 54,lane-4)

    500M MIXED "B" Minor - 4:50 PM, 3rd

  75. 2:06.76

    Relentless Women (race 26,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:10 PM, 3rd

  76. 2:07.19

    River Goddesses - Soul (race 26,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:10 PM, 4th

  77. 2:07.59

    Flying Phoenix Red (race 46,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Major - 3:30 PM, 5th

  78. 2:07.86

    PFP Golden Warriors (race 5,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:40 AM, 2nd

  79. 2:07.89

    Motley Vikings (race 53,lane-2)

    500M MIXED "C" Major - 4:40 PM, 1st

  80. 2:07.93

    Fire Dragons (race 16,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 7 - 10:30 AM, 5th

  81. 2:08.19

    River Goddesses - Soul (race 8,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 8 - 9:10 AM, 3rd

  82. 2:08.38

    FAIRMOUNT PARK COMMODORES (race 56,lane-5)

    500M MIXED "A" Minor - 5:10 PM, 5th

  83. 2:08.98

    PORK CHOP (race 9,lane-2)

    500M OPEN Qualifier 1 - 9:20 AM, 4th

  84. 2:09.50

    Sugar Dragons (race 53,lane-5)

    500M MIXED "C" Major - 4:40 PM, 2nd

  85. 2:09.56

    Relentless Women (race 45,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 1st

  86. 2:09.61

    PFP Golden Warriors (race 27,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:20 PM, 4th

  87. 2:09.65

    River Goddesses - Soul (race 45,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 2nd

  88. 2:09.98

    PFP Golden Warriors (race 45,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 3rd

  89. 2:10.18

    US Army Strong (race 28,lane-5)

    500M OPEN Qualifier 2 - 12:30 PM, 4th

  90. 2:10.35

    Motley Vikings (race 33,lane-3)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:20 PM, 1st

  91. 2:10.36

    Fire Dragons (race 36,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 2 - 1:50 PM, 5th

  92. 2:10.56

    Relentless KRUSH (race 7,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 7 - 9:00 AM, 3rd

  93. 2:11.11

    DCH Mixed 3 (race 14,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 5 - 10:10 AM, 2nd

  94. 2:11.50

    Relentless KRUSH (race 27,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2 - 12:20 PM, 5th

  95. 2:11.93

    BofA: No Prob-llama (race 33,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:20 PM, 2nd

  96. 2:11.98

    Relentless KRUSH (race 45,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 4th

  97. 2:12.00

    Relentless (Red) Paddlynn (race 25,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 12:00 PM, 1st

  98. 2:12.17

    River Sirens (race 25,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 12:00 PM, 2nd

  99. 2:12.45

    DBC Crew Dynamic Paddlers (race 14,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 5 - 10:10 AM, 3rd

  100. 2:12.80

    BDBC Dragon Chicks (race 6,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 6 - 8:50 AM, 1st

  101. 2:13.00

    US Army Strong (race 9,lane-1)

    500M OPEN Qualifier 1 - 9:20 AM, 5th

  102. 2:13.33

    Relentless (Red) Paddlynn (race 3,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:20 AM, 1st

  103. 2:13.45

    Motley Vikings (race 10,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:30 AM, 1st

  104. 2:13.77

    DBC Crew Dynamic Paddlers (race 34,lane-3)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:30 PM, 1st

  105. 2:13.97

    Relentless (Red) Paddlynn (race 44,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 1st

  106. 2:14.00

    DCH Mixed 3 (race 54,lane-5)

    500M MIXED "B" Minor - 4:50 PM, 4th

  107. 2:14.15

    MSK Dragons II (race 53,lane-1)

    500M MIXED "C" Major - 4:40 PM, 3rd

  108. 2:14.18

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 24,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:50 AM, 1st

  109. 2:14.52

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 2,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:10 AM, 1st

  110. 2:14.55

    River Sirens (race 2,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:10 AM, 2nd

  111. 2:14.78

    Dragon Ladies (race 6,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 6 - 8:50 AM, 2nd

  112. 2:14.98

    Sugar Dragons (race 33,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:20 PM, 3rd

  113. 2:15.04

    BofA: No Prob-llama (race 53,lane-4)

    500M MIXED "C" Major - 4:40 PM, 4th

  114. 2:15.15

    Filthy Oars (race 51,lane-2)

    500M MIXED "D" Major - 4:20 PM, 1st

  115. 2:15.17

    Filthy Oars (race 31,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:00 PM, 1st

  116. 2:15.19

    MSK Dragons II (race 15,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 6 - 10:20 AM, 3rd

  117. 2:15.20

    PORK CHOP (race 28,lane-1)

    500M OPEN Qualifier 2 - 12:30 PM, 5th

  118. 2:15.29

    BDBC Dragon Chicks (race 26,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1 - 12:10 PM, 5th

  119. 2:15.30

    BCDBA Fear (race 6,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 6 - 8:50 AM, 3rd

  120. 2:15.54

    DBC Crew Dynamic Paddlers (race 53,lane-3)

    500M MIXED "C" Major - 4:40 PM, 5th

  121. 2:15.57

    Dragon Ladies (race 24,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:50 AM, 2nd

  122. 2:15.62

    Stab -n- Grab (race 51,lane-1)

    500M MIXED "D" Major - 4:20 PM, 2nd

  123. 2:15.97

    BCDBA Fear (race 25,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 12:00 PM, 3rd

  124. 2:15.99

    BCDBA FIERCE (race 7,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 7 - 9:00 AM, 4th

  125. 2:16.09

    River Sirens (race 44,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 2nd

  126. 2:16.14

    Sugar Dragons (race 13,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 4 - 10:00 AM, 3rd

  127. 2:16.57

    BCDBA FURY (race 25,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 12:00 PM, 4th

  128. 2:16.79

    MSK Dragons II (race 34,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:30 PM, 2nd

  129. 2:17.40

    DCH Mixed 3 (race 35,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 1 - 1:40 PM, 5th

  130. 2:17.52

    BCDBA FIERCE (race 24,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:50 AM, 3rd

    Dangerous Critters (race 32,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:10 PM, 1st

    Schuylkill Dragons Grandmaster (race 44,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 3rd

  131. 2:17.85

    Team NK (race 51,lane-5)

    500M MIXED "D" Major - 4:20 PM, 3rd

  132. 2:18.15

    US Army Strong (race 47,lane-1)

    500M OPEN Qualifier 3 - 3:40 PM, 4th

    Annapolis Dragon Boat (race 24,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:50 AM, 4th

    BCDBA FIERCE (race 43,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 1st

  133. 2:18.17

    Stab -n- Grab (race 32,lane-3)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:10 PM, 2nd

  134. 2:18.36

    BCDBA FURY (race 43,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 2nd

  135. 2:18.56

    Dangerous Critters (race 51,lane-3)

    500M MIXED "D" Major - 4:20 PM, 4th

  136. 2:18.96

    DCH Racing Youth (race 20,lane-4)

    500M UNKNOWN Qualifier 2 - 11:10 AM, 1st

  137. 2:19.32

    Witches of East Greenwich I (race 22,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:30 AM, 1st

    Paddletects (race 51,lane-4)

    500M MIXED "D" Major - 4:20 PM, 5th

  138. 2:19.34

    Paddletects (race 31,lane-3)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:00 PM, 2nd

    Philly Millwrights (race 49,lane-3)

    500M MIXED "E" Major - 4:00 PM, 1st

  139. 2:19.56

    Witches of East Greenwich I (race 42,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 1st

  140. 2:19.81

    Pimps & Oars (race 52,lane-2)

    500M MIXED "C" Minor - 4:30 PM, 1st

  141. 2:19.82

    Witches of East Greenwich IX (race 22,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:30 AM, 2nd

  142. 2:19.92

    Philly Millwrights (race 30,lane-1)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 12:50 PM, 1st

  143. 2:20.06

    BDBC Dragon Chicks (race 45,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Minor - 3:20 PM, 5th

  144. 2:20.11

    Jersey Girls (race 43,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 3rd

  145. 2:20.14

    Team NK (race 31,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:00 PM, 3rd

  146. 2:20.34

    Jersey Girls (race 8,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 8 - 9:10 AM, 4th

  147. 2:20.69

    TUH Cherry Bombs (race 32,lane-2)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:10 PM, 3rd

  148. 2:20.71

    Annapolis Dragon Boat (race 43,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 4th

  149. 2:20.79

    Photon's Folly (race 52,lane-3)

    500M MIXED "C" Minor - 4:30 PM, 2nd

  150. 2:20.82

    Dragon Ladies (race 44,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 4th

  151. 2:20.89

    DCH Racing Youth (race 39,lane-3)

    500M UNKNOWN "D" Minor - 2:20 PM, 1st

  152. 2:20.91

    Hope Afloat USA (race 2,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:10 AM, 3rd

  153. 2:20.94

    MVA's Pawesome Paddlers (race 32,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:10 PM, 4th

  154. 2:21.02

    Victorious Secret (race 23,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:40 AM, 1st

  155. 2:21.09

    BCDBA FURY (race 5,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:40 AM, 3rd

  156. 2:21.12

    MVA's Pawesome Paddlers (race 50,lane-2)

    500M MIXED "D" Minor - 4:10 PM, 1st

  157. 2:21.22

    Annapolis Dragon Boat (race 2,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:10 AM, 4th

  158. 2:21.31

    Jersey Girls (race 25,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2 - 12:00 PM, 5th

  159. 2:21.34

    River Sirens (race 23,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:40 AM, 2nd

  160. 2:21.44

    DCH Racing Youth (race 5,lane-5)

    500M UNKNOWN Qualifier 1 - 8:40 AM, 4th

  161. 2:21.54

    Hope Afloat USA (race 24,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1 - 11:50 AM, 5th

  162. 2:21.66

    River Sirens (race 42,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 2nd

  163. 2:21.74

    Comcast Business (race 19,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 10 - 11:00 AM, 1st

  164. 2:21.76

    River Sirens (race 5,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 5 - 8:40 AM, 5th

  165. 2:21.83

    Witches of East Greenwich IX (race 42,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 3rd

  166. 2:21.98

    BofA: No Prob-llama (race 12,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:50 AM, 2nd

  167. 2:22.16

    Victorious Secret (race 42,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 4th

    Hope Afloat Survivor & Support (race 10,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:30 AM, 2nd

    Photon's Folly (race 33,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:20 PM, 4th

  168. 2:22.29

    PFP Sparks (race 40,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Major - 2:30 PM, 1st

  169. 2:22.76

    Pimps & Oars (race 34,lane-5)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:30 PM, 3rd

    Photon's Folly (race 17,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:40 AM, 4th

  170. 2:22.91

    BCDBA Fear (race 44,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Major - 3:10 PM, 5th

  171. 2:23.08

    Alpha Warriors (race 21,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2 - 11:20 AM, 1st

  172. 2:23.21

    PFP Sparks (race 20,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2 - 11:10 AM, 2nd

  173. 2:23.63

    Witches of East Greenwich VI (race 22,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:30 AM, 3rd

  174. 2:23.64

    Hope Afloat Survivor & Support (race 34,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:30 PM, 4th

  175. 2:23.73

    Hope Afloat USA (race 43,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Minor - 3:00 PM, 5th

  176. 2:24.16

    Witches of East Greenwich IV (race 22,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:30 AM, 4th

  177. 2:24.19

    Witches of East Greenwich I (race 1,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:00 AM, 1st

  178. 2:24.66

    Pimps & Oars (race 15,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 6 - 10:20 AM, 4th

  179. 2:24.76

    Witches of East Greenwich VI (race 42,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Major - 2:50 PM, 5th

  180. 2:24.84

    Temple EM (race 11,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:40 AM, 2nd

  181. 2:24.93

    Victorious Secret (race 1,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:00 AM, 2nd

  182. 2:24.94

    Witches of East Greenwich X (race 21,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2 - 11:20 AM, 2nd

  183. 2:25.18

    Stab -n- Grab (race 10,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:30 AM, 3rd

  184. 2:25.23

    Paddletects (race 18,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 9 - 10:50 AM, 5th

  185. 2:25.83

    Witches of East Greenwich IX (race 7,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 7 - 9:00 AM, 5th

  186. 2:26.06

    Comcast Business (race 34,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 2 - 1:30 PM, 5th

  187. 2:26.36

    TUH Cherry Bombs (race 12,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:50 AM, 3rd

  188. 2:26.58

    River Goddesses- SPIRIT (race 4,lane-3)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:30 AM, 2nd

    Temple EM (race 52,lane-5)

    500M MIXED "C" Minor - 4:30 PM, 3rd

    Comcast Internet Essentials (race 19,lane-3)

    500M MIXED Qualifier 10 - 11:00 AM, 2nd

  189. 2:26.60

    Witches of East Greenwich IV (race 3,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:20 AM, 2nd

  190. 2:26.66

    Oar We There Yet? (race 1,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:00 AM, 3rd

  191. 2:26.83

    Witches of East Greenwich V (race 22,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1 - 11:30 AM, 5th

  192. 2:26.98

    Dangerous Critters (race 11,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:40 AM, 3rd

  193. 2:27.05

    Witches of East Greenwich VIII (race 20,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1 - 11:10 AM, 3rd

  194. 2:27.10

    TUH Cherry Bombs (race 50,lane-3)

    500M MIXED "D" Minor - 4:10 PM, 2nd

  195. 2:27.16

    Parx Casino (race 49,lane-2)

    500M MIXED "E" Major - 4:00 PM, 2nd

  196. 2:27.21

    Witches of East Greenwich X (race 40,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Major - 2:30 PM, 2nd

  197. 2:27.63

    Filthy Oars (race 11,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:40 AM, 4th

  198. 2:27.83

    Healthy Dragons 2 (race 49,lane-1)

    500M MIXED "E" Major - 4:00 PM, 3rd

  199. 2:28.00

    Comcast Internet Essentials (race 31,lane-2)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:00 PM, 4th

    Oar We There Yet? (race 23,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:40 AM, 3rd

  200. 2:28.35

    Witches of East Greenwich IV (race 41,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 1st

  201. 2:28.43

    Witches of East Greenwich V (race 41,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 2nd

  202. 2:28.85

    River Goddesses- SPIRIT (race 23,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:40 AM, 4th

  203. 2:29.08

    Hope Afloat Survivor & Support (race 52,lane-4)

    500M MIXED "C" Minor - 4:30 PM, 4th

  204. 2:29.25

    Witches of East Greenwich II (race 21,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2 - 11:20 AM, 3rd

  205. 2:29.73

    River Goddesses- SPIRIT (race 41,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 3rd

  206. 2:30.07

    Temple EM (race 33,lane-5)

    500M MIXED "C" Semi 1 - 1:20 PM, 5th

  207. 2:30.20

    MVA's Pawesome Paddlers (race 13,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 4 - 10:00 AM, 4th

  208. 2:30.38

    Witches of East Greenwich VI (race 4,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:30 AM, 3rd

  209. 2:30.93

    Team NK (race 11,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 2 - 9:40 AM, 5th

  210. 2:30.95

    Witches of East Greenwich II (race 39,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Minor - 2:20 PM, 2nd

  211. 2:30.98

    Healthy Dragons 2 (race 30,lane-2)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 12:50 PM, 2nd

  212. 2:31.02

    Fire Dragons (race 54,lane-1)

    500M MIXED "B" Minor - 4:50 PM, 5th

  213. 2:31.07

    Alpha Warriors (race 40,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Major - 2:30 PM, 3rd

  214. 2:31.10

    Witches of East Greenwich VII (race 4,lane-2)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:30 AM, 4th

  215. 2:31.20

    Witches of East Greenwich V (race 2,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 2 - 8:10 AM, 5th

  216. 2:31.25

    Witches of East Greenwich X (race 3,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:20 AM, 3rd

  217. 2:31.45

    Comcast Spotlight (race 19,lane-2)

    500M MIXED Qualifier 10 - 11:00 AM, 3rd

  218. 2:31.72

    Witches of East Greenwich VIII (race 40,lane-4)

    500M WOMEN'S "D" Major - 2:30 PM, 4th

  219. 2:31.90

    Witches of East Greenwich VII (race 23,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2 - 11:40 AM, 5th

  220. 2:32.40

    Witches of East Greenwich VIII (race 1,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 1 - 8:00 AM, 4th

  221. 2:32.44

    Comcast Xfinity Home (race 19,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 10 - 11:00 AM, 4th

  222. 2:33.05

    Oar We There Yet? (race 41,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 4th

    Healthy Dragons 1 (race 49,lane-5)

    500M MIXED "E" Major - 4:00 PM, 4th

  223. 2:33.12

    Comcast Xfinity Mobile (race 19,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 10 - 11:00 AM, 5th

  224. 2:33.14

    Parx Casino (race 29,lane-3)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:40 PM, 1st

  225. 2:33.42

    Comcast Spotlight (race 32,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 2 - 1:10 PM, 5th

  226. 2:33.90

    Witches of East Greenwich II (race 3,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:20 AM, 4th

  227. 2:33.94

    PFP Sparks (race 8,lane-1)

    500M WOMEN'S Qualifier 8 - 9:10 AM, 5th

  228. 2:33.97

    SJU Hawks (race 29,lane-4)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:40 PM, 2nd

  229. 2:34.24

    Healthy Dragons 1 (race 29,lane-2)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:40 PM, 3rd

  230. 2:34.97

    SJU Hawks (race 49,lane-4)

    500M MIXED "E" Major - 4:00 PM, 5th

  231. 2:35.17

    Alpha Warriors (race 4,lane-4)

    500M WOMEN'S Qualifier 4 - 8:30 AM, 5th

  232. 2:37.09

    Comcast Xfinity Home (race 31,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 1 - 1:00 PM, 5th

  233. 2:37.44

    Witches of East Greenwich III (race 20,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2 - 11:10 AM, 4th

  234. 2:38.11

    Witches of East Greenwich VII (race 41,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Minor - 2:40 PM, 5th

  235. 2:39.31

    TD Rowers (race 30,lane-4)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 12:50 PM, 3rd

  236. 2:40.38

    Witches of East Greenwich III (race 39,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Minor - 2:20 PM, 3rd

  237. 2:41.75

    Comcast Xfinity Mobile (race 48,lane-2)

    500M MIXED "E" Minor - 3:50 PM, 1st

  238. 2:42.26

    Witches of East Greenwich III (race 3,lane-5)

    500M WOMEN'S Qualifier 3 - 8:20 AM, 5th

  239. 2:42.43

    Comcast Xfinity Mobile (race 30,lane-3)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 12:50 PM, 4th

  240. 2:42.98

    Parx Casino (race 10,lane-1)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:30 AM, 4th

  241. 2:43.45

    Healthy Dragons 2 (race 14,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 5 - 10:10 AM, 4th

  242. 2:43.90

    440 Let it Run 2019 (race 30,lane-5)

    500M MIXED "E" Semi 2 - 12:50 PM, 5th

  243. 2:44.88

    Healthy Dragons 1 (race 14,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 5 - 10:10 AM, 5th

  244. 2:46.65

    TD Rowers (race 12,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 3 - 9:50 AM, 4th

  245. 2:47.32

    NF Family Assoc. (race 29,lane-1)

    500M MIXED "E" Semi 1 - 12:40 PM, 4th

  246. 2:48.47

    SJU Hawks (race 17,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 8 - 10:40 AM, 5th

  247. 2:48.69

    Philly Millwrights (race 13,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 4 - 10:00 AM, 5th

  248. 2:48.82

    NF Family Assoc. (race 48,lane-1)

    500M MIXED "E" Minor - 3:50 PM, 2nd

  249. 2:49.25

    NF Family Assoc. (race 15,lane-5)

    500M MIXED Qualifier 6 - 10:20 AM, 5th

  250. 2:58.48

    440 Let it Run 2019 (race 10,lane-4)

    500M MIXED Qualifier 1 - 9:30 AM, 5th

  251. 2:59.41

    440 Let it Run 2019 (race 48,lane-4)

    500M MIXED "E" Minor - 3:50 PM, 3rd

92 Teams
contact
Login