My Dashboard
Display:
Sort by:

3 divisions. refresh for latest info.

  1. Mixed

    09:20 AM - 500M Qualifier 1 (race 9)

    lane-1: Dragon Boat Crew

    lane-2: Temple EM

    lane-3: Catch22

    lane-4: Ithaca Gorges

    lane-5: InspiriTec

    09:30 AM - 500M Qualifier 2 (race 10)

    lane-1: SJU Hawks

    lane-2: Pottstown Dragon Warriors

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: Warriors

    lane-5: PhilaNorristown Dragons

    09:40 AM - 500M Qualifier 3 (race 11)

    lane-1: Paddletects

    lane-2: Phila Police Boat Team

    lane-3: DC Dragons

    lane-4: Relentless Mixed 1

    lane-5: Photon's Folly

    09:50 AM - 500M Qualifier 4 (race 12)

    lane-1: Filthy Oars

    lane-2: Fairmount Park Commodores

    lane-3: DCH Racing

    lane-4: DCDBC Black Dragons

    lane-5: Stab -N- Grab

    lane-6: Parx Casino

    11:40 AM - 500M "C" Semi-Final 1 (race 21)

    lane-2: PhilaNorristown Dragons

    lane-3: Dragon Boat Crew

    lane-4: SJU Hawks

    11:50 AM - 500M "C" Semi-Final 2 (race 22)

    lane-1: Parx Casino

    lane-2: Photon's Folly

    lane-3: Stab -N- Grab

    lane-4: InspiriTec

    12:00 PM - 500M "B" Semi-Final 1 (race 23)

    lane-1: NSCF

    lane-2: Warriors

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: Temple EM

    12:10 PM - 500M "B" Semi-Final 2 (race 24)

    lane-1: Filthy Oars

    lane-2: Fairmount Park Commodores

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Paddletects

    12:20 PM - 500M "A" Semi-final 1 (race 25)

    lane-2: Catch22

    lane-3: Relentless Mixed 1

    lane-4: Phila Police Boat Team

    12:30 PM - 500M "A" Semi-final 2 (race 26)

    lane-1: DCDBC Black Dragons

    lane-2: DC Dragons

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: DCH Racing

    02:10 PM - 500M "C" Minor Final (race 34)

    lane-2: SJU Hawks

    lane-3: Parx Casino

    lane-4: InspiriTec

    02:20 PM - 500M "C" Major Final (race 35)

    lane-1: Photon's Folly

    lane-2: PhilaNorristown Dragons

    lane-3: Stab -N- Grab

    lane-4: Dragon Boat Crew

    02:30 PM - 500M "B" Minor Final (race 36)

    lane-1: Temple EM

    lane-2: NSCF

    lane-3: Paddletects

    lane-4: Filthy Oars

    02:40 PM - 500M "B" Major Final (race 37)

    lane-1: Warriors

    lane-2: Ithaca Gorges

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Fairmount Park Commodores

    02:50 PM - 500M "A" Minor Final (race 38)

    lane-2: Phila Police Boat Team

    lane-3: DCH Racing

    lane-4: DCDBC Black Dragons

    03:00 PM - 500M "A" Major Final (race 39)

    lane-1: DC Dragons

    lane-2: Relentless Mixed 1

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: Catch22

  2. Open

    09:00 AM - 500M Qualifier 1 (race 7)

    lane-1: NSCF

    lane-2: East Dragons

    lane-3: Philly Chinatown

    lane-4: Relentless Open

    09:10 AM - 500M Qualifier 2 (race 8)

    lane-2: PENNDBC

    lane-3: Khmer Naga

    lane-4: DCH Open

    11:20 AM - 500M Semi-Final 1 (race 19)

    lane-1: DCH Open

    lane-2: PENNDBC

    lane-4: Philly Chinatown

    11:30 AM - 500M Semi-Final 2 (race 20)

    lane-2: Relentless Open

    lane-3: East Dragons

    lane-4: Khmer Naga

    02:00 PM - 500M Major Final (race 33)

    lane-1: Khmer Naga

    lane-2: Relentless Open

    lane-3: East Dragons

    lane-4: PENNDBC

    lane-5: Philly Chinatown

    lane-6: DCH Open

  3. Women's

    08:00 AM - 500M Qualifier 1 (race 1)

    lane-1: Wicked Warriors 8

    lane-2: Wicked Warriors 2

    lane-3: Relentless KRUSH

    lane-4: Making Waves

    08:10 AM - 500M Qualifier 2 (race 2)

    lane-1: Hope Afloat USA

    lane-2: Against the Wind

    lane-3: Relentless Unmanned

    lane-4: QUEEN BEES II

    lane-5: Wicked Warriors 7

    08:20 AM - 500M Qualifier 3 (race 3)

    lane-1: Wicked Warriors 6

    lane-2: Jersey Thunder

    lane-3: DCDBC First Ladies

    lane-4: Cooper River Dragons

    08:30 AM - 500M Qualifier 4 (race 4)

    lane-1: Wicked Warriors 5

    lane-2: Wicked Warriors 1

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: Annapolis Dragon Boat

    08:40 AM - 500M Qualifier 5 (race 5)

    lane-1: Wicked Warriors 9

    lane-2: QUEEN BEES I

    lane-3: Da' Gals WHITE

    lane-4: Cooper River Chargers

    lane-5: Wicked Warriors 4

    08:50 AM - 500M Qualifier 6 (race 6)

    lane-1: Wicked Warriors 10

    lane-2: PFP Fire

    lane-3: Schuylkill Dragons Gold

    lane-4: River Goddesses

    lane-5: Wicked Warriors 3

    10:20 AM - 500M "C" Semi-Final 1 (race 13)

    lane-1: Wicked Warriors 5

    lane-2: Annapolis Dragon Boat

    lane-3: Wicked Warriors 2

    lane-4: Wicked Warriors 3

    10:30 AM - 500M "C" Semi-Final 2 (race 14)

    lane-1: Wicked Warriors 7

    lane-2: QUEEN BEES II

    lane-3: Wicked Warriors 9

    lane-4: Wicked Warriors 6

    lane-5: Hope Afloat USA

    10:40 AM - 500M "B" Semi-Final 1 (race 15)

    lane-1: Wicked Warriors 4

    lane-2: Jersey Thunder

    lane-3: Making Waves

    lane-4: Wicked Warriors 8

    10:50 AM - 500M "B" Semi-Final 2 (race 16)

    lane-1: Cooper River Chargers

    lane-2: QUEEN BEES I

    lane-3: Against the Wind

    lane-4: Wicked Warriors 1

    lane-5: Wicked Warriors 10

    11:00 AM - 500M "A" Semi-final 1 (race 17)

    lane-1: Da' Gals WHITE

    lane-2: DCDBC First Ladies

    lane-3: Schuylkill Dragons Gold

    lane-4: Relentless KRUSH

    11:10 AM - 500M "A" Semi-final 2 (race 18)

    lane-1: River Goddesses

    lane-2: PFP Fire

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: Relentless Unmanned

    lane-5: Cooper River Dragons

    01:00 PM - 500M "C" Minor Final (race 27)

    lane-1: Wicked Warriors 7

    lane-2: Wicked Warriors 5

    lane-3: Annapolis Dragon Boat

    lane-4: QUEEN BEES II

    01:10 PM - 500M "C" Major Final (race 28)

    lane-1: Wicked Warriors 9

    lane-2: Wicked Warriors 3

    lane-3: Hope Afloat USA

    lane-4: Wicked Warriors 2

    lane-5: Wicked Warriors 6

    01:20 PM - 500M "B" Minor Final (race 29)

    lane-1: Wicked Warriors 10

    lane-2: Wicked Warriors 8

    lane-3: Wicked Warriors 4

    lane-4: Cooper River Chargers

    01:30 PM - 500M "B" Major Final (race 30)

    lane-1: Against the Wind

    lane-2: Making Waves

    lane-3: QUEEN BEES I

    lane-4: Jersey Thunder

    lane-5: Wicked Warriors 1

    01:40 PM - 500M "A" Minor Final (race 31)

    lane-1: Cooper River Dragons

    lane-2: Da' Gals WHITE

    lane-3: Relentless KRUSH

    lane-4: River Goddesses

    01:50 PM - 500M "A" Major Final (race 32)

    lane-1: PFP Fire

    lane-2: Schuylkill Dragons Gold

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: DCDBC First Ladies

    lane-5: Relentless Unmanned

55 Teams
contact
Login