My Dashboard
Display:
Sort by:

3 divisions. refresh for latest info.

  1. Mixed

    09:30 AM - 500M Qualifier 1 (race 10)

    lane-1: TLD

    lane-2: The Commodores

    lane-3: Just for Fun

    lane-4: Park Champions

    lane-5: Rowdy River Rangers

    09:40 AM - 500M Qualifier 2 (race 11)

    lane-1: InspiriTec

    lane-2: MSK Dragons

    lane-3: DragonPhire

    lane-4: TUH Cherry Bombs

    lane-5: MAD / Northwell

    09:50 AM - 500M Qualifier 3 (race 12)

    lane-1: 440 Sync Oar Swim (S.O.S.)

    lane-2: SJU Hawks

    lane-3: River Runners

    lane-4: Wooder Dragons

    lane-5: DC Dragons Performance

    10:00 AM - 500M Qualifier 4 (race 13)

    lane-1: Lincoln Financial Dragons

    lane-2: Kreischer Miller

    lane-3: TD Bank 1

    lane-4: TD Bank 2

    lane-5: The B of A Team

    lane-6: Morgan Stanley Philadelphia -

    10:10 AM - 500M Qualifier 5 (race 14)

    lane-1: Photon's Folly

    lane-2: UrbanPromise

    lane-3: Paddletechs

    lane-4: Relentless Mixed 1

    lane-5: Bucks Fusion Mixed

    lane-6: Flying Catfish

    10:20 AM - 500M Qualifier 6 (race 15)

    lane-1: NYCB Dragons

    lane-2: Outward Bound Philadelphia

    lane-3: PDBC Mixed

    lane-4: Relentless Warriors

    lane-5: Morgan Stanley Sea Warriors

    10:30 AM - 500M Qualifier 7 (race 16)

    lane-1: Team LaborerStrong

    lane-2: Blade Runners

    lane-3: DCDBC Capital Thunder

    lane-4: Pottstown Dragon Warriors

    lane-5: UEAA

    lane-6: Philly Millwrights

    10:40 AM - 500M Qualifier 8 (race 17)

    lane-1: Catch22

    lane-2: BDBC Paddling Fire

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: Lazy River Riders

    lane-5: Parx Casino

    lane-6: Stab -N- Grab

    12:11 PM - 500M "D" Semi-Final 1 (race 27)

    lane-1: Park Champions

    lane-2: Philly Millwrights

    lane-3: Parx Casino

    lane-4: Morgan Stanley Sea Warriors

    12:20 PM - 500M "D" Semi-Final 2 (race 28)

    lane-1: Team LaborerStrong

    lane-2: Wooder Dragons

    lane-3: TUH Cherry Bombs

    lane-4: SJU Hawks

    12:29 PM - 500M "C" Semi-Final 1 (race 29)

    lane-1: InspiriTec

    lane-2: Photon's Folly

    lane-3: TLD

    lane-4: The B of A Team

    lane-5: DragonPhire

    lane-6: Kreischer Miller

    12:38 PM - 500M "C" Semi-Final 2 (race 30)

    lane-1: Just for Fun

    lane-2: UrbanPromise

    lane-3: Outward Bound Philadelphia

    lane-4: Rowdy River Rangers

    lane-5: Lazy River Riders

    lane-6: 440 Sync Oar Swim (S.O.S.)

    12:47 PM - 500M "B" Semi-Final 1 (race 31)

    lane-1: Morgan Stanley Philadelphia -

    lane-2: Paddletechs

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: MSK Dragons

    lane-5: TD Bank 1

    lane-6: Lincoln Financial Dragons

    12:56 PM - 500M "B" Semi-Final 2 (race 32)

    lane-1: Stab -N- Grab

    lane-2: Flying Catfish

    lane-3: BDBC Paddling Fire

    lane-4: The Commodores

    lane-5: River Runners

    lane-6: TD Bank 2

    01:05 PM - 500M "A" Semi-final 1 (race 33)

    lane-1: Relentless Warriors

    lane-2: DCDBC Capital Thunder

    lane-3: Bucks Fusion Mixed

    lane-4: Blade Runners

    lane-5: Pottstown Dragon Warriors

    lane-6: MAD / Northwell

    01:14 PM - 500M "A" Semi-final 2 (race 34)

    lane-1: UEAA

    lane-2: Relentless Mixed 1

    lane-3: Catch22

    lane-4: PDBC Mixed

    lane-5: DC Dragons Performance

    lane-6: NYCB Dragons

    02:44 PM - 500M "D" Minor Final (race 44)

    lane-1: SJU Hawks

    lane-2: Parx Casino

    02:53 PM - 500M "D" Major Final (race 45)

    lane-1: Team LaborerStrong

    lane-2: Wooder Dragons

    lane-3: Morgan Stanley Sea Warriors

    lane-4: TUH Cherry Bombs

    lane-5: Philly Millwrights

    lane-6: Park Champions

    03:02 PM - 500M "C" Minor Final (race 46)

    lane-1: Kreischer Miller

    lane-2: Just for Fun

    lane-3: The B of A Team

    lane-4: UrbanPromise

    lane-5: InspiriTec

    lane-6: 440 Sync Oar Swim (S.O.S.)

    03:11 PM - 500M "C" Major Final (race 47)

    lane-1: DragonPhire

    lane-2: Rowdy River Rangers

    lane-3: Photon's Folly

    lane-4: Outward Bound Philadelphia

    lane-5: TLD

    lane-6: Lazy River Riders

    03:20 PM - 500M "B" Minor Final (race 48)

    lane-1: Morgan Stanley Philadelphia -

    lane-2: Stab -N- Grab

    lane-3: Lincoln Financial Dragons

    lane-4: Flying Catfish

    lane-5: TD Bank 1

    lane-6: TD Bank 2

    03:29 PM - 500M "B" Major Final (race 49)

    lane-1: Paddletechs

    lane-2: BDBC Paddling Fire

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: The Commodores

    lane-5: MSK Dragons

    lane-6: River Runners

    03:38 PM - 500M "A" Minor Final (race 50)

    lane-1: MAD / Northwell

    lane-2: UEAA

    lane-3: Relentless Warriors

    lane-4: DC Dragons Performance

    lane-5: Pottstown Dragon Warriors

    lane-6: NYCB Dragons

    03:47 PM - 500M "A" Major Final (race 51)

    lane-1: DCDBC Capital Thunder

    lane-2: Relentless Mixed 1

    lane-3: Bucks Fusion Mixed

    lane-4: Catch22

    lane-5: Blade Runners

    lane-6: PDBC Mixed

  2. Open

    09:10 AM - 500M Qualifier 1 (race 8)

    lane-1: Navy Supply Corps Foundation

    lane-2: DC Dragons

    lane-3: Ithaca Gorges - Open

    lane-4: East Dragons

    lane-5: Philly Chinatown

    lane-6: Tampa Bucking Bladerunners

    09:20 AM - 500M Qualifier 2 (race 9)

    lane-1: Phila Police Boat Team

    lane-2: Khmer Naga

    lane-3: Relentless Open

    lane-4: PDBC Dawgs

    lane-5: Catch22 BBC

    11:53 AM - 500M Semi-Final 1 (race 25)

    lane-1: Phila Police Boat Team

    lane-2: East Dragons

    lane-3: PDBC Dawgs

    lane-4: Relentless Open

    lane-5: Ithaca Gorges - Open

    12:02 PM - 500M Semi-Final 2 (race 26)

    lane-1: DC Dragons

    lane-2: Philly Chinatown

    lane-3: Catch22 BBC

    lane-4: Tampa Bucking Bladerunners

    lane-5: Khmer Naga

    lane-6: Navy Supply Corps Foundation

    02:26 PM - 500M Minor Final (race 42)

    lane-1: Navy Supply Corps Foundation

    lane-3: Relentless Open

    lane-4: DC Dragons

    lane-5: Khmer Naga

    02:35 PM - 500M Major Final (race 43)

    lane-1: PDBC Dawgs

    lane-2: Catch22 BBC

    lane-3: East Dragons

    lane-4: Tampa Bucking Bladerunners

    lane-5: Phila Police Boat Team

    lane-6: Philly Chinatown

    lane-7: Ithaca Gorges - Open

  3. Women's

    08:00 AM - 500M Qualifier 1 (race 1)

    lane-1: Wicked Warriors 4

    lane-2: Wicked Warriors 11

    lane-3: Wicked Warriors 2

    lane-4: Vixens Boat I

    lane-5: Relentless Krush

    lane-6: QB2

    08:10 AM - 500M Qualifier 2 (race 2)

    lane-1: Against the Wind

    lane-2: Hope Afloat USA

    lane-3: River Sisters

    lane-4: Da' Gals

    lane-5: River Goddesses SOUL

    lane-6: Wicked Warriors 10

    08:20 AM - 500M Qualifier 3 (race 3)

    lane-1: Vixens Boat III

    lane-2: Wicked Warriors 3

    lane-3: Wicked Warriors 9

    lane-4: PDBC Koi

    lane-5: Relentless Passion

    lane-6: Bucks Fury

    08:30 AM - 500M Qualifier 4 (race 4)

    lane-1: Bucks Fury 2

    lane-2: PFP Fire

    lane-3: PFP Premier

    lane-4: Jersey Thunder

    lane-5: DCDBC First Ladies

    lane-6: Wicked Warriors 8

    08:40 AM - 500M Qualifier 5 (race 5)

    lane-1: Schuylkill Dragons Gold

    lane-2: Vixens Boat IV

    lane-3: Making Waves

    lane-4: Wicked Warriors 1

    lane-5: Wicked Warriors 7

    lane-6: Cooper River Dragons I

    08:50 AM - 500M Qualifier 6 (race 6)

    lane-1: Wicked Warriors 6

    lane-2: Schuylkill Dragons Purple

    lane-3: Bucks Fusion Women

    lane-4: PFP Golden Warriors

    lane-5: QB1

    lane-6: Dragon Ladies

    09:00 AM - 500M Qualifier 7 (race 7)

    lane-1: QB3

    lane-2: Wicked Warriors 5

    lane-3: Tampa Bladies and Friends

    lane-4: Annapolis Dragon Boat

    lane-5: Hot Mess Express

    lane-6: Vixens Boat II

    10:50 AM - 500M "D" Semi-Final (race 18)

    lane-1: Wicked Warriors 8

    lane-2: Wicked Warriors 9

    lane-3: Vixens Boat III

    lane-4: Wicked Warriors 3

    lane-5: QB3

    lane-6: Hot Mess Express

    10:59 AM - 500M "C" Semi-Final 1 (race 19)

    lane-1: QB2

    lane-2: Vixens Boat I

    lane-3: Wicked Warriors 11

    lane-4: Wicked Warriors 2

    lane-5: Wicked Warriors 5

    lane-6: Vixens Boat II

    11:08 AM - 500M "C" Semi-Final 2 (race 20)

    lane-1: Wicked Warriors 4

    lane-2: Wicked Warriors 6

    lane-3: River Sisters

    lane-4: Wicked Warriors 1

    lane-5: Wicked Warriors 7

    lane-6: Vixens Boat IV

    11:17 AM - 500M "B" Semi-Final 1 (race 21)

    lane-1: Making Waves

    lane-2: QB1

    lane-3: Bucks Fury

    lane-4: Schuylkill Dragons Gold

    lane-5: Jersey Thunder

    lane-6: Wicked Warriors 10

    11:26 AM - 500M "B" Semi-Final 2 (race 22)

    lane-1: Annapolis Dragon Boat

    lane-2: Against the Wind

    lane-3: Relentless Passion

    lane-4: Cooper River Dragons I

    lane-5: Dragon Ladies

    lane-6: PFP Fire

    11:35 AM - 500M "A" Semi-final 1 (race 23)

    lane-1: DCDBC First Ladies

    lane-2: PDBC Koi

    lane-3: Da' Gals

    lane-4: Schuylkill Dragons Purple

    lane-5: Relentless Krush

    lane-6: PFP Golden Warriors

    11:44 AM - 500M "A" Semi-final 2 (race 24)

    lane-1: Bucks Fury 2

    lane-2: PFP Premier

    lane-3: Tampa Bladies and Friends

    lane-4: Bucks Fusion Women

    lane-5: River Goddesses SOUL

    lane-6: Hope Afloat USA

    01:23 PM - 500M "D" Major Final (race 35)

    lane-1: Wicked Warriors 3

    lane-2: QB3

    lane-3: Vixens Boat III

    lane-4: Wicked Warriors 9

    lane-5: Wicked Warriors 8

    lane-6: Hot Mess Express

    01:32 PM - 500M "C" Minor Final (race 36)

    lane-1: QB2

    lane-2: River Sisters

    lane-3: Wicked Warriors 2

    lane-4: Wicked Warriors 4

    lane-5: Wicked Warriors 5

    lane-6: Vixens Boat IV

    01:41 PM - 500M "C" Major Final (race 37)

    lane-1: Wicked Warriors 11

    lane-2: Wicked Warriors 1

    lane-3: Vixens Boat II

    lane-4: Wicked Warriors 6

    lane-5: Vixens Boat I

    lane-6: Wicked Warriors 7

    01:50 PM - 500M "B" Minor Final (race 38)

    lane-1: Jersey Thunder

    lane-2: Annapolis Dragon Boat

    lane-3: Making Waves

    lane-4: Against the Wind

    lane-5: Wicked Warriors 10

    lane-6: PFP Fire

    01:59 PM - 500M "B" Major Final (race 39)

    lane-1: Bucks Fury

    lane-2: Cooper River Dragons I

    lane-3: Schuylkill Dragons Gold

    lane-4: Relentless Passion

    lane-5: QB1

    lane-6: Dragon Ladies

    02:08 PM - 500M "A" Minor Final (race 40)

    lane-1: PFP Golden Warriors

    lane-2: Bucks Fury 2

    lane-3: Relentless Krush

    lane-4: River Goddesses SOUL

    lane-5: DCDBC First Ladies

    lane-6: Hope Afloat USA

    02:17 PM - 500M "A" Major Final (race 41)

    lane-1: PDBC Koi

    lane-2: Tampa Bladies and Friends

    lane-3: Da' Gals

    lane-4: Bucks Fusion Women

    lane-5: Schuylkill Dragons Purple

    lane-6: PFP Premier

98 Teams
contact
Login