My Dashboard
Display:
Sort by:

39 events. refresh for latest info.

    8 AM 9 AM 10 AM 11 AM 12 PM 1 PM 2 PM 3 PM
  1. 8:00 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 1

    Race 1

    lane-1: Wicked Warriors 8

    lane-2: Wicked Warriors 2

    lane-3: Relentless KRUSH

    lane-4: Making Waves

  2. 8:10 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 2

    Race 2

    lane-1: Hope Afloat USA

    lane-2: Against the Wind

    lane-3: Relentless Unmanned

    lane-4: QUEEN BEES II

    lane-5: Wicked Warriors 7

  3. 8:20 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 3

    Race 3

    lane-1: Wicked Warriors 6

    lane-2: Jersey Thunder

    lane-3: DCDBC First Ladies

    lane-4: Cooper River Dragons

  4. 8:30 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 4

    Race 4

    lane-1: Wicked Warriors 5

    lane-2: Wicked Warriors 1

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: Annapolis Dragon Boat

  5. 8:40 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 5

    Race 5

    lane-1: Wicked Warriors 9

    lane-2: QUEEN BEES I

    lane-3: Da' Gals WHITE

    lane-4: Cooper River Chargers

    lane-5: Wicked Warriors 4

  6. 8:50 AM - 500M WOMEN'S Qualifier 6

    Race 6

    lane-1: Wicked Warriors 10

    lane-2: PFP Fire

    lane-3: Schuylkill Dragons Gold

    lane-4: River Goddesses

    lane-5: Wicked Warriors 3

  7. 9:00 AM - 500M OPEN Qualifier 1

    Race 7

    lane-1: NSCF

    lane-2: East Dragons

    lane-3: Philly Chinatown

    lane-4: Relentless Open

  8. 9:10 AM - 500M OPEN Qualifier 2

    Race 8

    lane-2: PENNDBC

    lane-3: Khmer Naga

    lane-4: DCH Open

  9. 9:20 AM - 500M MIXED Qualifier 1

    Race 9

    lane-1: Dragon Boat Crew

    lane-2: Temple EM

    lane-3: Catch22

    lane-4: Ithaca Gorges

    lane-5: InspiriTec

  10. 9:30 AM - 500M MIXED Qualifier 2

    Race 10

    lane-1: SJU Hawks

    lane-2: Pottstown Dragon Warriors

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: Warriors

    lane-5: PhilaNorristown Dragons

  11. 9:40 AM - 500M MIXED Qualifier 3

    Race 11

    lane-1: Paddletects

    lane-2: Phila Police Boat Team

    lane-3: DC Dragons

    lane-4: Relentless Mixed 1

    lane-5: Photon's Folly

  12. 9:50 AM - 500M MIXED Qualifier 4

    Race 12

    lane-1: Filthy Oars

    lane-2: Fairmount Park Commodores

    lane-3: DCH Racing

    lane-4: DCDBC Black Dragons

    lane-5: Stab -N- Grab

    lane-6: Parx Casino

  13. 10:20 AM - 500M WOMEN'S "C" Semi 1

    Race 13

    lane-1: Wicked Warriors 5

    lane-2: Annapolis Dragon Boat

    lane-3: Wicked Warriors 2

    lane-4: Wicked Warriors 3

  14. 10:30 AM - 500M WOMEN'S "C" Semi 2

    Race 14

    lane-1: Wicked Warriors 7

    lane-2: QUEEN BEES II

    lane-3: Wicked Warriors 9

    lane-4: Wicked Warriors 6

    lane-5: Hope Afloat USA

  15. 10:40 AM - 500M WOMEN'S "B" Semi 1

    Race 15

    lane-1: Wicked Warriors 4

    lane-2: Jersey Thunder

    lane-3: Making Waves

    lane-4: Wicked Warriors 8

  16. 10:50 AM - 500M WOMEN'S "B" Semi 2

    Race 16

    lane-1: Cooper River Chargers

    lane-2: QUEEN BEES I

    lane-3: Against the Wind

    lane-4: Wicked Warriors 1

    lane-5: Wicked Warriors 10

  17. 11:00 AM - 500M WOMEN'S "A" Semi 1

    Race 17

    lane-1: Da' Gals WHITE

    lane-2: DCDBC First Ladies

    lane-3: Schuylkill Dragons Gold

    lane-4: Relentless KRUSH

  18. 11:10 AM - 500M WOMEN'S "A" Semi 2

    Race 18

    lane-1: River Goddesses

    lane-2: PFP Fire

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: Relentless Unmanned

    lane-5: Cooper River Dragons

  19. 11:20 AM - 500M OPEN Semi 1

    Race 19

    lane-1: DCH Open

    lane-2: PENNDBC

    lane-4: Philly Chinatown

  20. 11:30 AM - 500M OPEN Semi 2

    Race 20

    lane-2: Relentless Open

    lane-3: East Dragons

    lane-4: Khmer Naga

  21. 11:40 AM - 500M MIXED "C" Semi 1

    Race 21

    lane-2: PhilaNorristown Dragons

    lane-3: Dragon Boat Crew

    lane-4: SJU Hawks

  22. 11:50 AM - 500M MIXED "C" Semi 2

    Race 22

    lane-1: Parx Casino

    lane-2: Photon's Folly

    lane-3: Stab -N- Grab

    lane-4: InspiriTec

  23. 12:00 PM - 500M MIXED "B" Semi 1

    Race 23

    lane-1: NSCF

    lane-2: Warriors

    lane-3: Ithaca Gorges

    lane-4: Temple EM

  24. 12:10 PM - 500M MIXED "B" Semi 2

    Race 24

    lane-1: Filthy Oars

    lane-2: Fairmount Park Commodores

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Paddletects

  25. 12:20 PM - 500M MIXED "A" Semi 1

    Race 25

    lane-2: Catch22

    lane-3: Relentless Mixed 1

    lane-4: Phila Police Boat Team

  26. 12:30 PM - 500M MIXED "A" Semi 2

    Race 26

    lane-1: DCDBC Black Dragons

    lane-2: DC Dragons

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: DCH Racing

  27. 1:00 PM - 500M WOMEN'S "C" Minor

    Race 27

    lane-1: Wicked Warriors 7

    lane-2: Wicked Warriors 5

    lane-3: Annapolis Dragon Boat

    lane-4: QUEEN BEES II

  28. 1:10 PM - 500M WOMEN'S "C" Major

    Race 28

    lane-1: Wicked Warriors 9

    lane-2: Wicked Warriors 3

    lane-3: Hope Afloat USA

    lane-4: Wicked Warriors 2

    lane-5: Wicked Warriors 6

  29. 1:20 PM - 500M WOMEN'S "B" Minor

    Race 29

    lane-1: Wicked Warriors 10

    lane-2: Wicked Warriors 8

    lane-3: Wicked Warriors 4

    lane-4: Cooper River Chargers

  30. 1:30 PM - 500M WOMEN'S "B" Major

    Race 30

    lane-1: Against the Wind

    lane-2: Making Waves

    lane-3: QUEEN BEES I

    lane-4: Jersey Thunder

    lane-5: Wicked Warriors 1

  31. 1:40 PM - 500M WOMEN'S "A" Minor

    Race 31

    lane-1: Cooper River Dragons

    lane-2: Da' Gals WHITE

    lane-3: Relentless KRUSH

    lane-4: River Goddesses

  32. 1:50 PM - 500M WOMEN'S "A" Major

    Race 32

    lane-1: PFP Fire

    lane-2: Schuylkill Dragons Gold

    lane-3: Da' Gals RED

    lane-4: DCDBC First Ladies

    lane-5: Relentless Unmanned

  33. 2:00 PM - 500M OPEN Major

    Race 33

    lane-1: Khmer Naga

    lane-2: Relentless Open

    lane-3: East Dragons

    lane-4: PENNDBC

    lane-5: Philly Chinatown

    lane-6: DCH Open

  34. 2:10 PM - 500M MIXED "C" Minor

    Race 34

    lane-2: SJU Hawks

    lane-3: Parx Casino

    lane-4: InspiriTec

  35. 2:20 PM - 500M MIXED "C" Major

    Race 35

    lane-1: Photon's Folly

    lane-2: PhilaNorristown Dragons

    lane-3: Stab -N- Grab

    lane-4: Dragon Boat Crew

  36. 2:30 PM - 500M MIXED "B" Minor

    Race 36

    lane-1: Temple EM

    lane-2: NSCF

    lane-3: Paddletects

    lane-4: Filthy Oars

  37. 2:40 PM - 500M MIXED "B" Major

    Race 37

    lane-1: Warriors

    lane-2: Ithaca Gorges

    lane-3: Pottstown Dragon Warriors

    lane-4: Fairmount Park Commodores

  38. 2:50 PM - 500M MIXED "A" Minor

    Race 38

    lane-2: Phila Police Boat Team

    lane-3: DCH Racing

    lane-4: DCDBC Black Dragons

  39. 3:00 PM - 500M MIXED "A" Major

    Race 39

    lane-1: DC Dragons

    lane-2: Relentless Mixed 1

    lane-3: BCDBA Fusion MIxed

    lane-4: Catch22

55 Teams
contact
Login