My Dashboard
Display:
Sort by:

85 teams. refresh for latest info.

  1. Against the Wind (tent: 56)

    500M WOMEN'S Qualifier 2, 8:09AM
    (race 2,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1, 11:36AM
    (race 22,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Minor, 2:36PM
    (race 39,lane-2)

  2. Annapolis Dragon Boat (tent: 40)

    500M WOMEN'S Qualifier 7, 8:54AM
    (race 7,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1, 11:36AM
    (race 22,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Minor, 2:36PM
    (race 39,lane-5)

  3. Annapolis Her2&U (tent: 88)

    500M WOMEN'S Qualifier 2, 8:09AM
    (race 2,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2, 11:27AM
    (race 21,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Minor, 2:18PM
    (race 37,lane-5)

  4. Ascend/TD Turning Points 1 (tent: 33)

    500M MIXED Qualifier 2, 9:30AM
    (race 11,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 1, 12:21PM
    (race 27,lane-2)

    500M MIXED "D" Major, 3:30PM
    (race 45,lane-5)

  5. Ascend/TD Turning Points 2 (tent: 34)

    500M MIXED Qualifier 2, 9:30AM
    (race 11,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 2, 12:30PM
    (race 28,lane-4)

    500M MIXED "D" Minor, 3:21PM
    (race 44,lane-3)

  6. Bucks Fury (tent: 30)

    500M WOMEN'S Qualifier 6, 8:45AM
    (race 6,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1, 11:36AM
    (race 22,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Major, 2:45PM
    (race 40,lane-2)

  7. Bucks Fury 2 (tent: 29)

    500M WOMEN'S Qualifier 7, 8:54AM
    (race 7,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2, 11:45AM
    (race 23,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Major, 2:45PM
    (race 40,lane-5)

  8. Bucks Fusion Mixed (tent: 28)

    500M MIXED Qualifier 5, 9:57AM
    (race 14,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2, 1:24PM
    (race 34,lane-2)

    500M MIXED "A" Major, 4:24PM
    (race 51,lane-3)

  9. Bucks Fusion Women (tent: 27)

    500M WOMEN'S Qualifier 8, 9:03AM
    (race 8,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2, 12:03PM
    (race 25,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Major, 3:03PM
    (race 42,lane-3)

  10. CRDBC I (tent: 59)

    500M WOMEN'S Qualifier 7, 8:54AM
    (race 7,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2, 11:45AM
    (race 23,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Major, 2:45PM
    (race 40,lane-3)

  11. CRDBC II (tent: 60)

    500M WOMEN'S Qualifier 8, 9:03AM
    (race 8,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1, 11:18AM
    (race 20,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Major, 2:27PM
    (race 38,lane-4)

  12. Catch22 (tent: 79)

    500M MIXED Qualifier 6, 10:06AM
    (race 15,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2, 1:24PM
    (race 34,lane-3)

    500M MIXED "A" Major, 4:24PM
    (race 51,lane-1)

  13. Chicago Blades (tent: 22)

    500M MIXED Qualifier 8, 10:24AM
    (race 17,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 1, 1:15PM
    (race 33,lane-4)

    500M MIXED "A" Minor, 4:15PM
    (race 50,lane-2)

  14. DBNYC Xtreme (tent: 65)

    500M MIXED Qualifier 5, 9:57AM
    (race 14,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 1, 1:15PM
    (race 33,lane-5)

    500M MIXED "A" Minor, 4:15PM
    (race 50,lane-5)

  15. DC Dragons (tent: 67)

    500M MIXED Qualifier 7, 10:15AM
    (race 16,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2, 1:24PM
    (race 34,lane-1)

    500M MIXED "A" Major, 4:24PM
    (race 51,lane-5)

  16. DC Wonder Women (tent: 66)

    500M WOMEN'S Qualifier 8, 9:03AM
    (race 8,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2, 12:03PM
    (race 25,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Minor, 2:54PM
    (race 41,lane-5)

  17. DCDBC Capital Punishment (tent: 63)

    500M MIXED Qualifier 5, 9:57AM
    (race 14,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 1, 1:15PM
    (race 33,lane-2)

    500M MIXED "A" Major, 4:24PM
    (race 51,lane-4)

  18. DCDBC First Ladies (tent: 62)

    500M WOMEN'S Qualifier 6, 8:45AM
    (race 6,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1, 11:54AM
    (race 24,lane-3)

    500M WOMEN'S "A" Major, 3:03PM
    (race 42,lane-2)

  19. Dragon Ladies (tent: 57)

    500M WOMEN'S Qualifier 3, 8:18AM
    (race 3,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2, 11:45AM
    (race 23,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Minor, 2:36PM
    (race 39,lane-3)

  20. DragonPhire (tent: 23-24)

    500M MIXED Qualifier 3, 9:39AM
    (race 12,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 2, 12:48PM
    (race 30,lane-3)

    500M MIXED "C" Major, 3:48PM
    (race 47,lane-3)

  21. Dueling Dragons 1 (tent: 25)

    500M MIXED Qualifier 1, 9:21AM
    (race 10,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 1, 12:57PM
    (race 31,lane-5)

    500M MIXED "B" Minor, 3:57PM
    (race 48,lane-1)

  22. Dueling Dragons 2 (tent: 26)

    500M MIXED Qualifier 4, 9:48AM
    (race 13,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 2, 12:48PM
    (race 30,lane-2)

    500M MIXED "C" Major, 3:48PM
    (race 47,lane-1)

  23. East Dragons (tent: 82)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-4)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-4)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-4)

  24. Fairmount Park Commodores (tent: 61)

    500M MIXED Qualifier 6, 10:06AM
    (race 15,lane-2)

    500M MIXED "A" Semi 2, 1:24PM
    (race 34,lane-5)

    500M MIXED "A" Minor, 4:15PM
    (race 50,lane-1)

  25. Filthy Oars (tent: 71)

    500M MIXED Qualifier 5, 9:57AM
    (race 14,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 1, 12:39PM
    (race 29,lane-5)

    500M MIXED "C" Minor, 3:39PM
    (race 46,lane-2)

  26. Gloucester County Vixens Boat (tent: 35)

    500M WOMEN'S Qualifier 4, 8:27AM
    (race 4,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1, 11:18AM
    (race 20,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Minor, 2:18PM
    (race 37,lane-4)

  27. Gloucester County Vixens Boat II (tent: 36)

    500M WOMEN'S Qualifier 3, 8:18AM
    (race 3,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1, 11:00AM
    (race 18,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Major, 2:09PM
    (race 36,lane-5)

  28. Gloucester County Vixens Boat III (tent: 37)

    500M WOMEN'S Qualifier 1, 8:00AM
    (race 1,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1, 11:18AM
    (race 20,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Minor, 2:18PM
    (race 37,lane-2)

  29. Gloucester County Vixens Boat IV (tent: 38)

    500M WOMEN'S Qualifier 5, 8:36AM
    (race 5,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2, 11:09AM
    (race 19,lane-5)

    500M WOMEN'S "D" Minor, 2:00PM
    (race 35,lane-5)

  30. Hope Afloat USA (tent: 41)

    500M WOMEN'S Qualifier 2, 8:09AM
    (race 2,lane-3)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1, 11:36AM
    (race 22,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Minor, 2:36PM
    (race 39,lane-4)

  31. InspiriTec (tent: 31-32)

    500M MIXED Qualifier 3, 9:39AM
    (race 12,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 1, 12:21PM
    (race 27,lane-3)

    500M MIXED "D" Major, 3:30PM
    (race 45,lane-2)

  32. Ithaca Gorges (tent: 85)

    500M MIXED Qualifier 7, 10:15AM
    (race 16,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 2, 1:06PM
    (race 32,lane-2)

    500M MIXED "B" Major, 4:06PM
    (race 49,lane-1)

  33. Ithaca Gorges (tent: 86)

    500M WOMEN'S Qualifier 7, 8:54AM
    (race 7,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1, 11:54AM
    (race 24,lane-5)

    500M WOMEN'S "A" Minor, 2:54PM
    (race 41,lane-1)

  34. Jersey Thunder (tent: 74)

    500M WOMEN'S Qualifier 8, 9:03AM
    (race 8,lane-4)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2, 11:45AM
    (race 23,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Minor, 2:36PM
    (race 39,lane-1)

  35. Karakung Pao (tent: 52)

    500M MIXED Qualifier 4, 9:48AM
    (race 13,lane-2)

    500M MIXED "B" Semi 2, 1:06PM
    (race 32,lane-5)

    500M MIXED "B" Minor, 3:57PM
    (race 48,lane-5)

  36. MSK Dragons (tent: 68)

    500M MIXED Qualifier 3, 9:39AM
    (race 12,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 1, 12:57PM
    (race 31,lane-2)

    500M MIXED "B" Major, 4:06PM
    (race 49,lane-2)

  37. Making Waves (tent: 42-43)

    500M WOMEN'S Qualifier 2, 8:09AM
    (race 2,lane-5)

    500M WOMEN'S "B" Semi 1, 11:36AM
    (race 22,lane-1)

    500M WOMEN'S "B" Major, 2:45PM
    (race 40,lane-4)

  38. Morgan Stanley Sea Warriors (tent: 51)

    500M MIXED Qualifier 5, 9:57AM
    (race 14,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 1, 12:57PM
    (race 31,lane-4)

    500M MIXED "B" Minor, 3:57PM
    (race 48,lane-3)

  39. NYPD Mixed (tent: 64)

    500M MIXED Qualifier 8, 10:24AM
    (race 17,lane-1)

    500M MIXED "A" Semi 1, 1:15PM
    (race 33,lane-1)

    500M MIXED "A" Minor, 4:15PM
    (race 50,lane-4)

  40. Narberth Ambulance (tent: 89)

    500M MIXED Qualifier 8, 10:24AM
    (race 17,lane-2)

  41. Navy Supply Corps Foundation (tent: 45-46)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-6)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-1)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-1)

  42. Outward Bound Philadelphia (tent: 49)

    500M MIXED Qualifier 2, 9:30AM
    (race 11,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 1, 12:57PM
    (race 31,lane-1)

    500M MIXED "B" Minor, 3:57PM
    (race 48,lane-4)

  43. PDBC MIXED (tent: 78)

    500M MIXED Qualifier 8, 10:24AM
    (race 17,lane-3)

    500M MIXED "A" Semi 2, 1:24PM
    (race 34,lane-4)

    500M MIXED "A" Minor, 4:15PM
    (race 50,lane-3)

  44. PDBC OPEN (tent: 77)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-3)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-3)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-3)

  45. PFP Golden Warriors (tent: 55)

    500M WOMEN'S Qualifier 4, 8:27AM
    (race 4,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Semi 2, 11:45AM
    (race 23,lane-2)

    500M WOMEN'S "B" Major, 2:45PM
    (race 40,lane-1)

  46. PFP Premier (tent: 54)

    500M WOMEN'S Qualifier 6, 8:45AM
    (race 6,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2, 12:03PM
    (race 25,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Major, 3:03PM
    (race 42,lane-1)

  47. Paddletects (tent: 39)

    500M MIXED Qualifier 6, 10:06AM
    (race 15,lane-1)

    500M MIXED "B" Semi 2, 1:06PM
    (race 32,lane-1)

    500M MIXED "B" Minor, 3:57PM
    (race 48,lane-2)

  48. Park Champions (tent: 80)

    500M MIXED Qualifier 1, 9:21AM
    (race 10,lane-3)

    500M MIXED "C" Semi 1, 12:39PM
    (race 29,lane-1)

    500M MIXED "C" Major, 3:48PM
    (race 47,lane-5)

  49. Parx Casino (tent: 44)

    500M MIXED Qualifier 1, 9:21AM
    (race 10,lane-1)

    500M MIXED "D" Semi 2, 12:30PM
    (race 28,lane-1)

    500M MIXED "D" Minor, 3:21PM
    (race 44,lane-2)

  50. Phila Police Boat Team (tent: 47)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-2)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-6)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-6)

  51. Philly Chinatown (tent: 73)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-5)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-5)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-2)

  52. Philly Millwrights (tent: 50)

    500M MIXED Qualifier 4, 9:48AM
    (race 13,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 2, 12:30PM
    (race 28,lane-2)

    500M MIXED "D" Major, 3:30PM
    (race 45,lane-3)

  53. Photon's Folly (tent: 48)

    500M MIXED Qualifier 2, 9:30AM
    (race 11,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 1, 12:39PM
    (race 29,lane-4)

    500M MIXED "C" Minor, 3:39PM
    (race 46,lane-3)

  54. Pottstown Dragon Warriors (tent: 16)

    500M MIXED Qualifier 7, 10:15AM
    (race 16,lane-4)

    500M MIXED "B" Semi 2, 1:06PM
    (race 32,lane-3)

    500M MIXED "B" Major, 4:06PM
    (race 49,lane-3)

  55. QUEEN BEES I (tent: 14)

    500M WOMEN'S Qualifier 5, 8:36AM
    (race 5,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1, 11:18AM
    (race 20,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Major, 2:27PM
    (race 38,lane-2)

  56. QUEEN BEES II (tent: 15)

    500M WOMEN'S Qualifier 1, 8:00AM
    (race 1,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2, 11:09AM
    (race 19,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Major, 2:09PM
    (race 36,lane-3)

  57. Relentless (tent: 20)

    500M WOMEN'S Qualifier 8, 9:03AM
    (race 8,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1, 11:54AM
    (race 24,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Minor, 2:54PM
    (race 41,lane-2)

  58. Relentless Mixed 1 (tent: 21)

    500M MIXED Qualifier 6, 10:06AM
    (race 15,lane-4)

    500M MIXED "A" Semi 1, 1:15PM
    (race 33,lane-3)

    500M MIXED "A" Major, 4:24PM
    (race 51,lane-2)

  59. Relentless Open (tent: 87)

    500M OPEN Qualifier 1, 9:12AM
    (race 9,lane-1)

    500M OPEN Qualifier 2, 12:12PM
    (race 26,lane-2)

    500M OPEN Qualifier 3, 3:12PM
    (race 43,lane-5)

  60. Relentless Warriors (tent: 18)

    500M MIXED Qualifier 4, 9:48AM
    (race 13,lane-3)

    500M MIXED "B" Semi 1, 12:57PM
    (race 31,lane-3)

    500M MIXED "B" Major, 4:06PM
    (race 49,lane-4)

  61. Relentless Women (tent: 19)

    500M WOMEN'S Qualifier 7, 8:54AM
    (race 7,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1, 11:54AM
    (race 24,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Major, 3:03PM
    (race 42,lane-4)

  62. River Goddesses (tent: 70)

    500M WOMEN'S Qualifier 6, 8:45AM
    (race 6,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Semi 1, 11:54AM
    (race 24,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Minor, 2:54PM
    (race 41,lane-3)

  63. River Runners (tent: 84)

    500M MIXED Qualifier 6, 10:06AM
    (race 15,lane-5)

    500M MIXED "B" Semi 2, 1:06PM
    (race 32,lane-4)

    500M MIXED "B" Major, 4:06PM
    (race 49,lane-5)

  64. River Sisters (tent: 69)

    500M WOMEN'S Qualifier 2, 8:09AM
    (race 2,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2, 11:27AM
    (race 21,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Minor, 2:18PM
    (race 37,lane-3)

  65. Rowdy River Rangers (tent: 83)

    500M MIXED Qualifier 1, 9:21AM
    (race 10,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 2, 12:48PM
    (race 30,lane-5)

    500M MIXED "C" Minor, 3:39PM
    (race 46,lane-5)

  66. SJU Hawks (tent: 53)

    500M MIXED Qualifier 4, 9:48AM
    (race 13,lane-5)

    500M MIXED "D" Semi 1, 12:21PM
    (race 27,lane-1)

    500M MIXED "D" Major, 3:30PM
    (race 45,lane-4)

  67. Schuylkill Dragons Gold (tent: 76)

    500M WOMEN'S Qualifier 5, 8:36AM
    (race 5,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2, 12:03PM
    (race 25,lane-1)

    500M WOMEN'S "A" Minor, 2:54PM
    (race 41,lane-4)

  68. Schuylkill Dragons Purple (tent: 75)

    500M WOMEN'S Qualifier 6, 8:45AM
    (race 6,lane-2)

    500M WOMEN'S "A" Semi 2, 12:03PM
    (race 25,lane-4)

    500M WOMEN'S "A" Major, 3:03PM
    (race 42,lane-5)

  69. Ships and Iggles (tent: 17)

    500M MIXED Qualifier 7, 10:15AM
    (race 16,lane-5)

  70. Stab -N- Grab (tent: 72)

    500M MIXED Qualifier 7, 10:15AM
    (race 16,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 2, 12:48PM
    (race 30,lane-1)

    500M MIXED "C" Minor, 3:39PM
    (race 46,lane-4)

  71. TLD (tent: 58)

    500M MIXED Qualifier 2, 9:30AM
    (race 11,lane-4)

    500M MIXED "D" Semi 2, 12:30PM
    (race 28,lane-3)

    500M MIXED "D" Major, 3:30PM
    (race 45,lane-1)

  72. TUH Cherry Bombs (tent: 2)

    500M MIXED Qualifier 3, 9:39AM
    (race 12,lane-1)

    500M MIXED "C" Semi 2, 12:48PM
    (race 30,lane-4)

    500M MIXED "C" Minor, 3:39PM
    (race 46,lane-1)

  73. Temple EM (tent: 1)

    500M MIXED Qualifier 3, 9:39AM
    (race 12,lane-2)

    500M MIXED "C" Semi 1, 12:39PM
    (race 29,lane-3)

    500M MIXED "C" Major, 3:48PM
    (race 47,lane-2)

  74. UrbanPromise (tent: 81)

    500M MIXED Qualifier 1, 9:21AM
    (race 10,lane-4)

    500M MIXED "C" Semi 1, 12:39PM
    (race 29,lane-2)

    500M MIXED "C" Major, 3:48PM
    (race 47,lane-4)

  75. Wicked Warriors 1 (tent: 3)

    500M WOMEN'S Qualifier 4, 8:27AM
    (race 4,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2, 11:27AM
    (race 21,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Major, 2:27PM
    (race 38,lane-1)

  76. Wicked Warriors 10 (tent: 12)

    500M WOMEN'S Qualifier 3, 8:18AM
    (race 3,lane-5)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1, 11:00AM
    (race 18,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Major, 2:09PM
    (race 36,lane-4)

  77. Wicked Warriors 2 (tent: 4)

    500M WOMEN'S Qualifier 3, 8:18AM
    (race 3,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2, 11:09AM
    (race 19,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Minor, 2:00PM
    (race 35,lane-3)

  78. Wicked Warriors 3 (tent: 5)

    500M WOMEN'S Qualifier 1, 8:00AM
    (race 1,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2, 11:09AM
    (race 19,lane-2)

    500M WOMEN'S "D" Major, 2:09PM
    (race 36,lane-1)

  79. Wicked Warriors 4 (tent: 6)

    500M WOMEN'S Qualifier 5, 8:36AM
    (race 5,lane-1)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2, 11:27AM
    (race 21,lane-2)

    500M WOMEN'S "C" Major, 2:27PM
    (race 38,lane-3)

  80. Wicked Warriors 5 (tent: 7)

    500M WOMEN'S Qualifier 4, 8:27AM
    (race 4,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Semi 2, 11:09AM
    (race 19,lane-4)

    500M WOMEN'S "D" Minor, 2:00PM
    (race 35,lane-4)

  81. Wicked Warriors 6 (tent: 8)

    500M WOMEN'S Qualifier 3, 8:18AM
    (race 3,lane-3)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1, 11:00AM
    (race 18,lane-4)

    500M WOMEN'S "D" Minor, 2:00PM
    (race 35,lane-2)

  82. Wicked Warriors 7 (tent: 9)

    500M WOMEN'S Qualifier 1, 8:00AM
    (race 1,lane-3)

    500M WOMEN'S "C" Semi 2, 11:27AM
    (race 21,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Minor, 2:18PM
    (race 37,lane-1)

  83. Wicked Warriors 8 (tent: 10)

    500M WOMEN'S Qualifier 5, 8:36AM
    (race 5,lane-5)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1, 11:00AM
    (race 18,lane-5)

    500M WOMEN'S "D" Minor, 2:00PM
    (race 35,lane-1)

  84. Wicked Warriors 9 (tent: 11)

    500M WOMEN'S Qualifier 4, 8:27AM
    (race 4,lane-5)

    500M WOMEN'S "D" Semi 1, 11:00AM
    (race 18,lane-1)

    500M WOMEN'S "D" Major, 2:09PM
    (race 36,lane-2)

  85. Wicked Warriors of East Greenw (tent: 13)

    500M WOMEN'S Qualifier 1, 8:00AM
    (race 1,lane-5)

    500M WOMEN'S "C" Semi 1, 11:18AM
    (race 20,lane-4)

    500M WOMEN'S "C" Major, 2:27PM
    (race 38,lane-5)

85 Teams
contact
Login